Apple iPhone Xs

Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs

Informace o Apple iPhone Xs

Seznamte se s králem mobilních telefonů sezóny 2018/2019. Společonost Apple u nástupce iPhonu X výrazně vylepšila nejen už tak famózní výkon prostřednictvím procesoru A12 Bionic s Neural Engine další generace, ale také se můžete těšit na nadupaný duo 12Mpx fotoaparátů, které bude podávat ještě působivější výsledky. Snímky přitom uvidíte na nádherném 5,8" Super Retina displeji s nejvěrnějším podáním barev na trhu díky HDR a OLED panelu.

Voní novotou

iPhone je nejen elegantní a krásný, ale také odolný nejen zásluhou rámečku z chirurgické oceli. Nově plní také certifikaci IP68, takže jej nerozhodí ani ponoření do dvoumetrové hloubky po dobu 30 minut. Vylepšeno bylo mimo jiné ještě bezdrátové nabíjení, které je teď rychlejší, a celková výdrž na nabití. Návykové zabezpečení pomocí Face ID je ještě rychlejší a praktickým benefitem bude možnost používat poprvé v historii v iPhonu dvě SIM karty (jedna fyzická + druhá eSIM).

Super Retina

iPhone XS má speciálně navrženou obrazovku s maximálním využitím čelní plochy, vysokým rozlišením a také HDR s dokonale temnou černou a nejvěrnějším podáním barev díky OLED panelu.

Nejvýkonnější procesor ve smarptohnu – A12 Bionic

Apple A12 Bionic je doposud nejchytřejší a nejvýkonnější čip používaný ve smartphonech. Opírá se o Neural Engine další generace, aby vám dopřál neuvěřitelné zážitky v rozšířené realitě. Je zárukou rychlosti a stability u všeho, čemu se budete věnovat.

Přelomový duální fotoaparát

Duální fotoaparát, který Apple označuje jako nejoblbenější fotoaparát na světě, má inovativní snímač a využívá obrazový signálový procesor s Neural Engine pro focení jako nikdy předtím. Můžete se také těšit na opravdu perfektní snímky za všech světelných podmínek a díky Smart HDR na krásné barvy, neboť čip A12 Bionic lépe vykresluje detaily světlých a tmavých ploch. Aby toho nebylo málo, nový snímač má hlubší a větší pixely pro ještě věrnější obraz, přesnější barvy a také méně šumu na snímcích vyfocených za zhoršeného osvětlení.

Žádný telefon není jako iPhone

iPhone je výjimečný v mnoha ohledech. Od přesného zpracování přes spolehlivé zabezpečení a ochranu soukromí až po inovativní způsoby recyklace jeho součástí.

Parametry

Systém
Operační systémiOS
AnTuTu skóre464700
Displej
Úhlopříčka displeje5.8 ″
Jemnost displeje463 PPI
Rozlišení – šířka1125 px
Rozlišení – výška2436 px
Paměť
Vnitřní paměť64 – 512 GB
Operační paměť4 GB
Baterie
Kapacita baterie2658 mAh
Podpora rychlonabíjeníAno
Bezdrátové nabíjeníAno
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu12 Mpx
Rozlišení předního fotoaparátu12 Mpx
Maximální rozlišení videa4K
Počet objektivů zadního fotoaparátu2
Funkce a vlastnosti
Dual SIMAno
NFCAno
5GNe
Slot na SDNe
3,5mm sluchátkový konektorNe
Čtečka otisku prstůNe
VoděodolnostAno
Zvýšená odolnostAno
Rozměry a váha
Šířka7.09 cm
Výška14.39 cm
Tloušťka0.77 cm
Hmotnost177 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh