Apple iPhone 11

Apple iPhone 11
Apple iPhone 11
Apple iPhone 11
Apple iPhone 11

Informace o Apple iPhone 11

Rekordman, který v mnoha ohledech překonává dosavadní výkony. Největším pokušením, na které se Apple nejvíce zaměřil u iPhonu 11, je dlouho očekávaný fotosystém se širokoúhlým a ultraširokoúhlým záběrem, který nejen že vám dovolí zachytit objekt v celé své kráse, ale ještě nabídne až dvojnásobný optický zoom. Mimo to je vybavený úchvatným nočním režimem, s nímž lze fotit i v černočerné tmě. Fotoaparátu šlape na paty video s rozlišením 4K s 60 snímky za vteřinu a zpomalený režim s až 240 snímky ve Full HD. Bez zaváhání si s tím vším poradí špičkový nový procesor A13 Bionic, jenž se pyšný ultrarychlou grafikou a ta si poradí s hrou či aplikací jakékoliv náročnosti. Tělo je oděno do nejodolnějšího skla, které na trhu lze dostat a uvnitř ukrývá baterii, která vytrvale zvláne úctyhodných 17 hodin přehrávat video.

Fotografická nálož

Jedenáctý iPhone se soustředil především na to, aby si zachoval status nejpoužívanějšího fotoaparátu na světě. Odprezentuje vám dvojici precizních 12 megapixelových snímačů. Ultraširokoúhlá čočka druhého fotoaparátu se postará o zachycení kontextu a atmosféry v plné parádě, a je jedno, zda půjde o malebnou krajinu, noční město, či partu přátel. Ty zvěčníte navíc pomocí vytuněného portrétního režimu. Dobře poslouží i efekt černobílé high-key světlo, které vytvoří monochromatické snímky jako ze studia.

Rekordman v odolnosti

Tělo je vyrobeno v kombinaci kovu a skla, které se může honosit titulem nejpevnějšího skla na smartphonu vůbec - je totiž dvojitě zpevněno specifickým procesem iontové výměny. Na seznam rekordních úspěchů se iPhone 11 zapisuje ještě zvýšenou vodotěsností, zařízení nově snese až 30 minutový ponor do 2 metrové hloubky. To je dvakrát tolik, než u jako mladšho bratra XR.

Nové barvy, nové možnosti

Liquid Retina displej přináší bezrámečkový luxus plný barev, který lahodí oku. Obrazovka se plynule přizpůsobuje svému okolnímu prostředí, a tak budete mít vždy perfektní vyvážení bílou barvu s ohledem na aktuální světelné podmínky. Praktická je možnost telefon probudit dvojím poklepáním nebo zvednutím.

Nový způsob komunikace

Budete-li chtít cokoliv sdílet s vašim okolím, stačí iPhone namířit na jejich smarthphone a v nabídce se vám automaticky nabídne jako první. Jedná se o tzv. ultraširokopásmovou technologii, která funguje jako opravdu přesná GPS. Je to také vynikající pomocník při při hledání ztraceného telefonu. Samozřejmostí je podpora superrychlého standardu Wi-Fi 6, bleskového 4G LTE, moderního Bluetooth, NFC ani GPS/GLONASS.