Apple iPhone 6

Apple iPhone 6
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6

Informace o Apple iPhone 6

Tenčí tělo, větší Retina HD dispej a perfektní výkon, který nezná konkurence. Apple iPhone 6 vás rozhodně dostane nejen svým líbivým designem s hladkým přechodem skla a kovu, ale také dokonalou souhrou mezi hardwarem a softwarem.

Větší displej = větší zážitky

Retina HD displej je velký, hýří živými barvami, má vyšší kontrast a široký zorný úhel. Tento 4,7“ Multi-Touch displej je jednoduše profesionálem, kterého jen tak něco nepřekoná.

Silák, který vydrží

Apple iPhone 6 jen tak něco nezpomalí. Kromě dlouhé výdrže se může pochlubit čipem A8 s 64bitovou architekturou, takže vám předvede výkon hodný i stolního počítače. Do výbavy dostal také pohybový koprocesor M8, který kromě akcelerometru, gyroskopu a kompasu přináší zcela nově také barometr.

Vyladěný fotoaparát

Fotoaparát iSight s technologií Focus Pixels je nadupaný zbrusu novými funkcemi, které vám zpříjemní pořizování videí. Zpomalená videa, nahrávání v HD rozlišení i časosběrná videa budete mít na dosah.

Soukromí v bezpečí

Rozlučte se stále opakujícím se psaním zdlouhavých PIN kódů nebo kreslením znaků. Funkce Touch ID si vystačí s vaším otiskem prstu. Je to praktické, maximálně bezpečné a hlavně rychlé. Svůj prst máte totiž vždy při ruce, no ne?