Apple iPhone 7

Apple iPhone 7
Apple iPhone 7
Apple iPhone 7
Apple iPhone 7

Informace o Apple iPhone 7

iPhone 7 je zase o něco napřed než jeho starší sourozenci. Má zbrusu nové a vymazlené fotoaparáty a nejvyšší výkon i výdrž ze všech iPhonů. Pohltí vás stereoreproduktory, naláká vás na ten nejjasnější a nejbarevnější displej mezi iPhony. A navíc ještě skvěle vypadá a odolá stříkající vodě.

Design: Vyvolá obdiv a poradí si s vodou

iPhone 7 je krásný designový kousek z dílny společnosti Apple a vzhledově je ještě dokonalejší než předchozí modely. Bezešvé zaoblení je nesmírně elegantní a zpracování je na té nejvyšší úrovni. Tělo je vyrobeno z tvrdého hliníku řady 7000 a nabízí odolnost proti stříkající vodě dle certifikace IP67. Hlavní ovládací tačítko je citlivé na tlak a nabídne vám tak přizpůsobitelnou haptickou odezvu. Senzor Touch ID k odemykání pomocí otisku prstu je rychlejší a vyspělejší než kdy dřív.

Fotoaparát: Budiž světelnost

Připravte se na stabilizaci obrazu, clonu ƒ/1,8, která propustí až o 50 % více světla než na iPhonu 6s, a šestičlenný objektiv. Blesk se přizpůsobí barevné teplotě prostředí a pomáhá tak dosahovat ostřejších, lépe nasvícených fotek. 12Mpx fotoaparát zvládá pořizovat videa v rozlišení 4K, časosběrné snímky a zpomalené záběry ve Full HD i HD. Optická stabilizace a clona zajistí vašim snímkům mimořádnou kvalitu.

Parádní selfíčka

Přední kamerka FaceTime HD má teď vyšší rozlišení, široký rozsah barev a vylepšený přední blesk Retina Flash, který se přizpůsobuje okolnímu osvětlení, aby pleťové tóny vypadaly přirozeněji.

Retina HD displej: Barevnější a jasnější

iPhone 7 s úhlopříčkou 4,7" a rozlišením 1334×750 px používá stejný barevný prostor jako digitální kina. Barvy jsou jasnější, živější, ale také věrnější. Displej iPhonu 7 navíc není jen neživé sklo – pomocí hmatové odezvy reaguje na přítlak.

Vyšší výkon, vyšší výdrž, vyšší kapacita paměti

Nový čtyřjádrový čip A10 Fusion má dvě vysoce výkonná jádra a dvě úsporná jádra. Oproti iPhonu 6 může být až dvakrát rychlejší, ale úsporným jádrům stačí jen pětina energie. Co to znamená? Proti předchozí generaci o dvě hodiny výdrže navíc. Zvětšení výkonu a výdrže pak provází ještě navýšení kapacity interní paměti. Aplikace, data, multimédia… Na všechno máte dost místa.

Kvalitní zvuk ve stereu

Poprvé je nový iPhone vybavený stereoreproduktory. To znamená větší dynamický rozsah a dvakrát silnější výstup, než měl iPhone 6S. Apple také představuje nová sluchátka. V balení jsou EarPods, nově s konektorem Lightning.