Apple iPhone X

Apple iPhone X
Apple iPhone X
Apple iPhone X
Apple iPhone X

Informace o Apple iPhone X

Apple k příležitosti desátého výročí od představení prvního telefonu vůbec připravil skutečně něco speciálního - jablečný telefon iPhone X. A je našlapaný opravdu slušnou dávkou novinek. Jedná se o vůbec pvní iPhone, který má ostrý OLED displej po celé přední straně, a který je vybavený velmi intuitivním ovládáním. Navíc je voděodolný a Face ID vám zajistí maximální bezpečí pro vaše data.

Super Retina displej

Displej iPhonu X je 5,8“ velký s technologií Super Retina. Zabírá celou přední plochu a má jednoznačně špičkovou kvalitu. Navíc podporuje True Tone technologii, která podle okolního prostředí sama upraví odstíny bílé barvy pro maximálně krásné vyvážení. Úplně zmizel Home Button, vstup na plochu provedete jednoduše přejetím od spodního kraje vzhůru.

Tělo. Jednotné, krásné

iPhone X je vyroben z chirurgické nerezové oceli a skla. Což s sebou přináší nové možnosti, jako třeba bezdrátové nabíjení. Navíc, pečlivě vybrané a navržené materiály zaručují nejvyšší odolnost a celkovou pevnost. Jeho odolnost proti prachu je i stvrzena certifikací IP67.

Burácející výkon

Jedinečnost iPhonu X dokazuje také procesor, kterým je vybaven. Běží s pomocí A11 Bionic čipu se 4 úspornými jádry CPU, která dosahují o 70% rychlejšího výkonu než tomu bylo u čipu A10 Fusion. Novinkou je také Neural Engine a integrovaný pohybový procesor M11.
Díky integrovanému výkonnostními řadiči, který se stará o optimalizaci životnosti baterie, si budete moci užívat výkonu vašeho smartphonu opravu dlouho - až o 2 hodiny navíc.

Biometrické funkce. Snadnější a lepší zabezpečení

Unikátní technologie, které se v iPhone X potkaly daly vzniknout nové funkci Face ID. Nyní odemknete svůj telefon pouhým pohledem. Je toho docíleno pomocí TrueDepth kamery, která při prvním použití naskenuje vaši tvář a během okamžiku vytvoří naprosto jedinečný zámek. Face ID je spolehlivé i v těch nejhorších světelných podmínkách a nedá se obelhat.

Profi fotografie

iPhone X nabízí 12 MPx snímač, nový barevný filtr, hlubší pixely a teleobjektiv s optickou stabilizací obrazu. Navíc s tímhle přístrojem pořídíte úchvatné fotografie i za špatných světelných podmínek.

Bezdrátové nabíjení

Apple se drží své vize o bezdrátovém světě. Skutečně vás tak ve spolupráci s iPhonem X už nebude brzdit hledání kabelů pro dobíjení. Když si telefon řekne o dobití, prostě ho jen položíte na nabíječku a ihned nabíjíte.