Recenze Apple iPhone 7

Apple iPhone 7
Apple iPhone 7
Apple iPhone 7
Apple iPhone 7

Odborné recenze

  • Nebyl by to ten pravý podzim, kdyby se nám do redakce nedostal nový Apple iPhone. Ani tentokrát nedošlo k narušení zažitých zvyků, a tak jsme se mohli podrobně seznámit s nejnovějším iPhonem 7. Ten láká voděodolnou konstrukcí, vylepšeným displejem, vyšší pamětí a rovněž i výkonnějším procesorem. Stojí však tyto inovace za investici minimálně 21 tisíc korun? To si prozradíme nyní.

  • Recenze iPhone 7

    (www.alza.cz)

    Telefony společnosti Apple jsou fenomén. Není proto divu, že od nového iPhone 7 s úhlopříčkou 4,7" jsme očekávali perfektní výsledky ve všech ohledech. Navzdory sedmičce v názvu ovšem nečekejte výraznější inovace. Na pořadu dne je opatrná evoluce v podobě nově nabyté odolnosti vůči vodě, náhrada mechanického tlačítka „Home button“ dotykovou plochou s haptickou odezvou a kontroverzní odstranění audio jacku. Stojí nový iPhone za upgrade, nebo se vyplatí počkat na osmičku?

  • Na každou revoluci se musí pomalu a hlavně s rozvahou. Že to heslo neznáte? Není divu. S podobným uvažováním by asi Che Guevara žádnou díru do světa neudělal. Ještě před představením iPhone 7 všechny „zaručeně pravé úniky“ informovaly o tom, že ta opravdová revoluce přijde až s iPhonem 8. Sedmička je tedy jen jakýmsi iPhonem 6ss – jakkoli by jej takhle z pochopitelných důvodů asi v Apple nepojmenovali. Má recenze se však pokusí odpovědět na otázku, zda iPhone 7 stojí za to.

  • Do redakce nám dorazil nový Apple iPhone 7. Navenek se od svých předchůdců moc nezměnil, ale hlavní změny nastaly uvnitř. Apple znovu ukázal, že mu nechybí odvaha a z telefonu odstranil 3,5mm jack, což telefon proslavilo ještě před jeho představením. Na druhou stranu Apple vylepšoval, co mohl a my se v této recenzi podíváme, jak se mu to povedlo.

  • Na první pohled by se mohlo zdát, že se Apple letos do žádných velkých změn nepouštěl, nové iPhony totiž vypadají skoro stejně jako ty loňské a předloňské. A vsázet tři roky po sobě na stejný design, to chce slušnou dávku odvahy. Z centrály jablečného giganta však několik měsíců před premiérou prosákly informace ohledně tříletého obměňovacího cyklu, takže výraznějších změn a novinek se dočkáme až v průběhu příštího roku s iPhonem 8.