Apple iPhone 6s

Apple iPhone 6s
Apple iPhone 6s
Apple iPhone 6s
Apple iPhone 6s

Informace o Apple iPhone 6s

Vyzkoušejte telefon Apple iPhone 6s a pochopíte, že to, co držíte v ruce je opravdu jedinečný kousek. Tento smartphone nabízí mnoho novinek a obdiv si zaslouží nejen za detailně propracovaný design, ale také za vysoký výkon a fotoaparát, který fotí a natáčí v té nejlepší kvalitě.

Fotoaparátu nic neuteče

Nasnímejte fantastickéLive Photos – záběry, které ožijí jediným přitlačením na ně. Vyspělý fotoaparát iSight totiž umí nahrát okamžik těsně před i po stisknutí spouště. Pro zvěčnění delších okamžiků vám skvěle poslouží nahrávání videa v té nejvyšší kvalitě – 4K. Ani přední fotoaparát FaceTime se svými 5 MP a bleskem Retina Flash nezaostává. Pořídí vám zářivé selfie v těch nejlepších barvách.

Výkonem oslní

iPhonu 6S je vybaven vyspělým čipem A9, který se postará o bezchybný a plynulý chod vašeho smartphonu. Svou rychlostí a odezvou odpovídá stolnímu počítači, takže hry i aplikace poběží bez jediné chybičky. Za zmínku stojí také pohybový koprocesor M9, který zvládne měřit vzdálenost a počítat vaše kroky.

Revoluční design

Přístroj je vyrobený ze slitiny hliníku, který svým zaobleným tělem, Retina HD displejem a provedením ve 4 stylových barvách (vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a růžově zlaté) dostane každého. Displej tohoto modelu je navíc chráněn unikátním sklem, které co se tvrdosti týká, nemá konkurenci.

Rychlost především

iPhone 6S nabízí rychlejší Wi-Fi připojení a 4G LTE Advanced. Využijte jeho svižné tempo a buďte pány svého času.

Soukromí v bezpečí

Telefon je vybaven funkcí Touch ID. Je to maximálně bezpečné, praktické a hlavně rychlé. Svůj prst máte totiž vždy při ruce. Jediným dotykem se v mžiku ocitnete na ploše. A jste doma.

Špička mezi operačními systémy

Mozkem celého přístroje je iOS 10 - nejvyspělejší mobilní operační systém, který dělá iPhone tím, čím je. Jelikož je mu ušitý přímo na míru, funguje jako po másle, báječně vypadá a jeho ovládání je snadné a intuitivní.