Mironet.cz – slevové kupóny a slevy – březen 2024

Aktuální slevové kódy a kupóny

Výprodej

Doprodej nového zboží

Jedná se o zcela nové zboží, které se doprodává se slevou až do vyprodání zásob. Po vyprodání zásob již není většinou možné toto zboží zakoupit. V případě že ano, objednat lze další kusy zboží za původní vyšší cenu.
Platí neomezeně
Rozbalené zboží

Rozbalené nové zboží

Zboží je zcela nové a nebylo v běžném provozu používané. Na zboží byl v některých případech naistalován systém pro předvedení funkčnosti výrobku a poté zboží bylo prodavačem zabaleno. Zboží má otevřený obal, uvnitř jsou na výrobku typicky stále uchycené ochranné folie. Zboží je zcela nové, známky opotřebení jsou viditelné jen na obalech.
Platí neomezeně
Rozbalené zboží
Rozbalené zboží

Zánovní nové zboží

Zboží je fakticky nové, zákazníkem bylo krátce používané (např. ve 14denní lhůtě). Zboží může mít a nemusí mít drobné kosmetické vady. Pokud je má, jsou u každého kusu výrobku specifikovány.
Platí neomezeně
Rozbalené zboží
Bazarové zboží

Bazarové zboží

Zboží bylo používané a poté vrácené z důvodu např. uprgrade. U výrobku může chybět obal, nemusí být kompletní příslušenství atd. U každého výrobku je popsán stav výrobku. Výrobek byl kompletně otestován, je plně funkční a je na něj poskytována záruka 12 měsíců.
Platí neomezeně
Bazarové zboží
Jiné

Repasovaný výrobek

Jedná se o výrobek původně používaný ve velkých společnostech jako pracovní nástroj (pracovní notebook, počítač, monitor, telefon atd.), kdy po nákupu nového modelu byl výrobek hromadně vyřazen. Toto zboží bylo ve velkém Mironetem odkoupeno, byl přeinstalovaný systém, zboží bylo vyčištěno a uvedeno do 100% funkčního stavu (např. dodána nová baterka). Výhodou tohoto výrobku je provedení ze špičkových odolných materiálů (profesionální řada notebooků), kvalitnějších komponent atd., které dávají záruku dlouhodobé funkčnosti v náročných podmínkách.
Platí neomezeně

Předešlé slevy

Sleva

Blue Friday

Garance vrácení nevhodného vánočního dárku do 16. 1. 2022
Platilo do24. prosince 2021

Podobné obchody

Často kladené otázky a odpovědi

  • Nabízí obchod Mironet.cz dopravu zdarma?

    Ne, tento obchod nenabízí dopravu zdarma.

  • Má obchod Mironet.cz věrnostní program?

    Ne, tento obchod nemá žádný věrnostní program.

  • Jak lze obchod Mironet.cz kontaktovat?

    Obchod můžete kontaktovat na telefonním čísle +420234700800 nebo e-mailové adrese callcentrum@mironet.cz. Také můžete zkusit komunikovat přes Facebook stránku eshop.mironet (viz sekce "Sociální sítě"). Další možnosti, jak kontaktovat obchod Mironet.cz, naleznete na stránce podpory (viz sekce "Kontaktní údaje").

Mironet.cz

Sociální sítě

Sídlo společnosti

Mironet.cz a.s.
Nad Kajetánkou 1478/26
Praha 6
16900
Česká republika

Všechny informace o slevách a hodnoceních obchodu jsou pravidelně aktualizovány a ověřovány. Data na této stránce byla naposledy aktualizována .