Recenze Apple iPhone 6

Apple iPhone 6
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6

Odborné recenze

  • Apple iPhone 6 vzbudil spoustu rozporuplných emocí ještě předtím, než byl oficiálně představen. Mohlo za to především zvětšení úhlopříčky displeje, což samotný Apple dlouhou dobu odkládal. Větší displej ale nic nevypoví o kvalitách, jaký tedy zvětšený iPhone doopravdy je? Na to vám odpovíme v dnešním testu.

  • Mobilní operační systém Android je jistě jedním z nejrozšířenějších systémů na celém světě. Mnoho lidí však preferuje konkurenční řešení, většinou v podobě mobilního telefonu iPhone od společnosti Apple. Právě v této recenzi se podíváme na mobilní telefon iPhone 6 a jeho operační systém iOS porovnáme se systémem Android.

  • Původně zamýšlenou recenzi jsem se rozhodl rozložit na dvě části. V té první, nalezneme počáteční dojmy z telefonu jako takového, osáháme si většinu nových funkcí a vlastností a též naťukneme zlehka obsah druhé části recenze, kterým bude fotoaparát. Potřebuji více času na hraní si s telefonem a jeho čočkou, abych vytvořil zajímavý obsah.

  • Komerční sdělení – Poté, co v roce 2014 poprvé spatřil světlo světa, se stal iPhone 6 okamžitě jednou z nejžhavějších novinek té doby. Tehdy mě zaujal hlavně průlomovým designem, který se diametrálně lišil od předchozích modelů, a také kvalita použitých materiálů. Jeho aktualizovaná verze iPhone 6s vychytala drobné problémy modelu 6 a dodnes je velmi oblíbeným modelem.

  • Apple konečně pochopil, že poptávku po větších telefonech nesmí ignorovat. iPhone 6 přichází s úhlopříčkou 4,7″ a jako celek funguje perfektně. Budou ale uživatelé i nadále tolerovat přemrštěnou cenu? Applu nelze upřít jednu věc – každý jeho nový model se těší obrovské mediální pozornosti a o tom, že jablečný gigant představil nový telefon většinou ví dokonce i laická veřejnost.