Apple iPhone 11 Pro

Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro

Informace o Apple iPhone 11 Pro

Společnost Apple poprvé představuje telefon s označením "Pro". Komu jinému by byl tedy určený, než profesionálům a uživatelům, kteří chtějí na vlastní kůži okusit špičkové technologie, jaké je vůbec možné u smartphonu dostat?
Apple iPhone 11 Pro pro vás nachystal zbrusu novou soustavu tří fotoaparátů s celkovým čtyřnásobným optickým zoomem a optickou stabilizací, úchvatným nočním režimem a to vše pod taktovkou nového procesoru A13 Bionic. Ten je ukryt v dosud nejodolnějším těle z chirurgické oceli a matného skla.

Design. Smysl pro detail.

Luxusní texturované sklo ve čtyřech barvách - vesmírná šedá, půlnoční zelená, stříbrná a zlatá, 5,8palcový nebo 6,5palcový Super Retina XDR displej a k tomu extra pevné sklo dělají z iPhone 11 Pro neodolatelný skvost.

Trojitá fotosoustava.

Tři fotoaparáty, které fotí jako jeden. Ultraširokoúhlý fotoaparát (13mm) se 120° zorným polem, poskytne až čtyřikrát větší záběr. Širokoúhlý fotoaparát (26mm) stabilizuje obraz (optická stabilizace) a nabídne 100% Focus Pixel. Teleobjektiv (52mm) umí 2x optický zoom a má clonu f/2,0.

Nejkvalitnější video na smartphonu.

Natáčejte 4K video s rozšířeným dynamickým rozsahem při 60 snímcích za vteřinu. S iPhone 11 Pro zachytíte až čtyřikrát větší scénu.

Noční režim.

Mistrovství světla. Noční režim se automaticky stará o to, aby fotky ze slabě osvětlených vnitřních prostorů nebo snímky západu slunce na pláži vypadaly jako od profesionála.

Neúnavný elegán

Baterie a spotřeba byla optimalizovaná tak, že telefon přes den prostě neutaháte a navíc vám ještě zbyde energie i na noční zábavu – oproti starší generaci vydrží iPhone 11 Pro nabitý až o 4 hodiny déle. Zásluhy na tom má speciální design baterie, která vyplňuje takřka každou skulinu uvnitř telefonu, a hlavně vyladěný hardware. Potěší i rychlonabíječka přímo v balení, s níž dodáte 50 % energie již za 30 minut.

Soukromí.

Face ID je nejbezpečnější způsob ověřovaní uživatele podle obličeje ve smartphonu a určitě vás nepřekvapí, že právě tímto systémem je vybavený i iPhone 11 Pro. Bez vašeho vědomí se do telefonu nikdo nežádoucí rozhodně nepodívá.

Nový způsob komunikace a lokalizace

Novinkou v iPhonu 11 Pro je ultraširokopásmová technologie, která funguje jako velmi přesná GPS. Pokud budete chtít cokoliv sdílet s přáteli, stačí iPhone namířit na podporované zařízení a v nabídce se vám automaticky nabídne jako první. Vynikající pomocník je to i při hledání ztraceného telefonu. Samozřejmě nechybí podpora superrychlého standardu Wi-Fi 6, bleskového 4G LTE, moderního Bluetooth, NFC ani GPS/GLONASS.