Recenze Apple iPhone 11 Pro

Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro

Odborné recenze

  • Rok se s rokem sešel a Apple nás, jako již tradičně, obšťastnil mobilními novinkami. Dnes testovaný iPhone 11 Pro je přímým nástupcem dva roky starého iPhonu X a rok starého Xs, od kterých přebírá nejenom jejich původní cenu, ale také vizuál přední strany. Kde jsou ale inovace? Apple tentokrát zapracoval primárně na fotoaparátech, což reflektuje i jejich výrazný modul na zadní straně. Jestli se Applu opět povedlo trefit do černého prozradí naše recenze.

  • Už je to zažitá tradice. Podzim, září a Apple s novými iPhony. I letos jsou zase tři: iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Konečně se tedy vracíme k normální číslovce a končí dvouletý zmatek, jak to "X" v názvu správně vyslovit. Letos Apple ale pro změnu přidává u iPhonu přídomek Pro, což evokuje zaměření na pokročilejší uživatele. Podíváme se tedy, co je na tom pravdy, a jak si nejmenší iPhone 11 Pro vedl v naší recenzi.

  • Konec září tradičně patřil zahájení prodejů nových iPhonů. Letos modelovou řadu s číslovkou 11 tvořily hned tři modely – základní iPhone 11 a vybavenější iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. V dnešní recenzi se podíváme na zoubek právě nejvybavenější dvojici s přídomkem Pro a Pro Max. V minulých letech bylo uvádění nových iPhonů často provázeno poměrně velkými frontami před obchody.

  • Kdo od iPhonu 11 Pro čekal pokoření nových hranic mobilního focení, bude zklamán. Applu se sice povedlo dohnat konkurenci v nočním focení i širokoúhlém objektivu, celkově však ve srovnání se současnou špičkou působí místy až bolestně zastarale a zaostale. Fotím iPhony mnoho let, mám je rád, tohle je však vážně průšvih. iPhone 11 Pro je tedy pro mě – a bojím se, i pro mnohé jiné – docela velké zklamaní.

  • Recenze iPhone 11 a jeho vybavenějšího kolegy je jistě zajímavým počtením. Jak jsou ale na tom telefony měsíc po začátku používání? Pokud jdete podle specifikací nebo podle toho, co Apple říkal při uvádění nových telefonů iPhone, budete vědět, že jednou z největších změn nových telefonů je jejich výkon. Pokud jde o procesor A13 Bionic, je pravdou, že na papíře se jedná o výrazný posun oproti iPhonu XS z roku 2018.