Apple iPhone XR

Apple iPhone XR
Apple iPhone XR
Apple iPhone XR
Apple iPhone XR

Informace o Apple iPhone XR

iPhone XR nejen že vypadá fantasticky, on je fantastický! Oproti předchůdcům Apple u iPhonu XR značně vylepšil nejen už tak obrovský výkon prostřednictvím procesoru A12 Bionic s Neural Engine další generace, ale i 12Mpx fotoaparát, který pro vás pořídí ještě lepší fotografie. Kochat se přitom můžete pohledem na krásný 6,1" Liquid Retina displej, tedy nejpokročilejší LCD panel na trhu.

Špičkový uvnitř i navenek

iPhone je svou maximalizací displeje krásný a nejen zásluhou rámečku z leteckého hliníku také odoný. Plní totiž certifikaci IP67. Vylepšeno bylo mimo jiné ještě bezdrátové nabíjení, které je teď mnohem rychlejší, a výdrž na nabití, jež se chlubí tou nejlepší ze všech letošních iPhonů. Face ID odezva je ještě svižnější a praktickým benefitem bude možnost používat poprvé v historii v iPhonu dvě SIM karty (jedna fyzická + druhá eSIM). Telefon je možné zakoupit v 6 barevných provedeních.

Liquid Retina displej

iPhone XR zdobí ten nejlepší LCD panel na trhu. Inovativní technika podsvícení umožňuje obrazovce dosáhnout až do rohů, díky čemuž pokrývá celou přední stranu nádhernými barvami.

Ještě rychlejší Face ID

Na Face ID si zvyknete hodně rychle – je totiž neuvěřitelně jenoduchý a mnohem bezpečnější, než běžný PIN nebo gesto. Stačí jediný pohled a iPhone se odemkne i přihlásí do aplikací a k vaším účtům.

Nejvýkonnější procesor ve smarptohnu – A12 Bionic

Apple A12 Bionic je bez debaty nejchytřejší a nejvýkonnější čip používaný ve smartphonech. Opírá se o Neural Engine další generace. I díky němu si můžete užívat ovládání hloubky ostrosti u portrétů a mnohem více. Je zárukou rychlosti a stability u všeho, čemu se budete věnovat.

Přelomový fotoaparát

Apple nepřehání, když jej označuje nejoblíbenějším fotoaparátem na světě, který spouští novou éru fotografie. Jeho fotografie vám totiž skutečně vyrazí dech. Má inovativní snímač a využívá obrazový signálový procesor s Neural Engine pro focení jako nikdy předtím.