Recenze Apple iPhone Xs

Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs

Odborné recenze

  • Apple si pro nás letos přichystal hned tři nové telefony: iPhone Xs, Xs Max a Xr. My se dnes budeme bavit o prvním zmiňovaném. Jedná se o evoluci výroční desítky z loňska, avšak telefon rozhodně nenudí. Snad nikdo nečekal, že bude letos Apple představovat telefon s jiným designem, než se kterým přišel minulý rok. Nutno říci, že předchozí design přetrval dlouhých deset let.

  • I přes vysokou cenu nečekejte tradičně v balení iPhonu XS žádné nadstandardní položky. Kromě telefonu je zde klasicky nabíječka (ale bez podpory rychlonabíjení), nabíjecí kabel, sada papírových materiálů a sluchátka. Ta hrají poměrně slušně a Apple se postaral o to, aby běžný člověk nemusel nutně kupovat hned lepší pro nenáročný poslech hudby. Tedy pokud nechce bezdrátové Airpody.

  • Po loňském tolik přepracovaném výročním iPhonu X nyní přichází běžné mezigenerační vystřízlivění. Nový iPhone XS se snaží svého předchůdce dotáhnout k dokonalosti, ale nikam se při tom nežene. Někteří tak mohou snadno nabýt dojmu, že si inženýři v Cupertinu dali roční dovolenou. Nenechte se ale zmást. Na některé změny a vylepšení se zkrátka přijde až po praktickém vyzkoušení, nikoliv z tabulek. Více prozradí naše podrobná recenze.

  • iPhone Xs recenze nedává sebemenší pochybnosti o tom, že právě nejnovější telefon ze stáje Applu je ten nejlepší a spolu s větším bráškou iPhone Xs Max tvoří nepřekonatelnou dvojku. Apple iPhone Xs je výborný telefon, který má všechno, co byste od takového zařízení požadovali. Perfektní displej, krásný a odolný design, rychlé uživatelské prostředí a navíc dokonalé provázání s dalšími Apple produkty a službami.

  • Přestože je to skoro až k nevíře, od představení revolučního iPhonu X uplynul již více než rok a my se před nedávnem dočkali příchodu jeho nástupců XS a XS Max. Ty Apple pojal jako klasickou “eskovou” řadu, která nepřináší žádné obří designové upgrady (až na velikost Max), ale vylepšení přináší uvnitř. I ty jsou ale letos pěkné a stojí za povšimnutí. Pojďme si tedy na první model z výše zmíněné dvojice posvítit.