Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Informace o Huawei Watch GT 2

Revoluční, elegantní a chytrý společník pro každého. To jsou přednosti hodinek Huawei Watch GT 2. Už není třeba utrácet měsíčně balík za osobního trenéra, s tímto přístrojem ho totiž máte nepřetržtě u sebe a rozhodně se spolehněte, že trénng bude vždy efektivní a na míru vaší fyzické kondici. Hodinky budou ve dne i v noci monitorovat váš tep, multitasking zvládají jako když bičem mrská a baterie se rozhodně jen tak neunaví.

Krása minimalismu

Huawei Watch GT 2 patří rozhodně k těm největším krasavcům. Tenhle fešák má totiž ideální velikost displaye a jeho rozlišení a vybavení uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nová generace přináší bezrámečkový ciferník chráněný velmi kvalitním 3D zakřiveným sklíčkem, odolá vodě i prachu. Tělo hodinek si rozhodně zachovalo štíhlé linie a proto nepůsobí nijak mohutně. Oslnivý AMOLED displej se snadno ovládá dotykem a k dispozici je několik ciferníků, díky kterým hodinky vždy přizpůsobíte svému stylu a vkusu.

Vlastní profesionální trenér

O měření tepu už jsme se jednou zmiňovali. Huawei Watch GT 2 toho ale svedou mnohem víc. Bez větší námahy spočítají množství spálených kalorií, dokáží změřit délku cvičení při používání posilovacích strojů, absolvovanou vzdálenost nebo rychlost pohybu či SWOLF. Také vás informují o čase potřebném k řádnému zregenerování vašeho organismu po námaze. Na základě nasbíraných údajů o trénincích za uplynulý týden dokáží spočítat rozsah intenzity tréninku, účinnost aktuálního cvičení a navrhnou vám další vhodné tréninky. A co víc? Klidně si s nimi můžete jít zaplavat, jsou totiž vodotěsné.

V běhu

Hodinky nabízejí více než 10 běžeckých kurzů v různých úrovních a navíc ještě s hlasovým doprovodem. Nezáleží tedy na tom, zda jste začátečník, nebo se chcete jen udržovat v kondici a zlepšovat své výkony. Přístroj je skvělým společníkem pro milovníky maratonů, satelitní polohovací systémy GPS a GLONASS totiž dokáží přesně určit, kde se nacházíte a jaká část trasy je už za vámi

Dvoutýdenní výdrž

O dlouhou výdrž baterie se postará dvoučipový systém a ještě lepší algoritmy, a to i při celodenním a celonočním provozu. Hodinky jsou intuitivní a samy automaticky optimalizují spotřebu energie, šetří energii a prodlouží jejich vytrvalost.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie30 h
Maximální výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška45.9 mm
Šířka45.9 mm
Tloušťka10.7 mm
Hmotnost41 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch GT 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.