Recenze Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Odborné recenze

  • Hledáte chytré hodinky s opravdu dlouhou výdrží, se kterými můžete sportovat na suchu i ve vodě? Pak by vaší pozornosti neměly utéct nové Huawei Watch GT2, které výše zmíněné splňují a navíc se chlubí špičkovým displejem s bezrámovým ciferníkem nebo novým čipsetem Kirin A1. Jaké jsou mé dojmy z hodinky vám prozradím na řádcích níže.

  • Čínská společnost Huawei sice nechrlí na trh chytré hodinky tak rychle jako třeba tamní konkurent Xiaomi, ale když už k tomu dojde, stojí to za to. Jasným důkazem je i zástupce druhé generace Watch GT, kterého jsme měli možnost vyzkoušet. Konkrétně ve velikosti 46 mm a v černé barvě pod názvem Edice Sport. Pravda, hodinky Huawei Watch GT 2 už nejsou v tento moment na trhu úplnými nováčky, dokonce po nich stačil převzít štafetu model GT 2e.

  • Světová dvojka Huawei aktuálně řeší odstřižení svých zařízení od služeb Googlu, nicméně nositelné elektronice se celá kauza vyhýbá obloukem. V segmentu chytrých hodinek tak přichází na trh nástupce původních Watch GT s jednoduchým označením Huawei Watch GT 2. Co mohou tyto hodinky nabídnout? Zbavily se dětských nemocí svého předchůdce? A jsou spíše chytrými hodinkami, nebo fitness náramkem? Nejen na to vám odpoví naše recenze.

  • Chytré hodinky technologického giganta Huawei by se daly spočítat na prstech jedné ruky. O to větší pozornost si jednotlivé modely samozřejmě zaslouží. V naší redakci jsme se rozhodli podívat na nejnovější model s názvem Huawei Watch GT 2, který je nečekaně povedeným přírůstkem. Přikládáme také videorecenzi, kterou vytvořili kolegové z AlzaTechu.