Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e

Informace o Huawei Watch GT 2e

Až dva týdny nabití díky ohromující výdrži, fantastický AMOLED display - to jsou hodinky s přívastkem GT 2e od společnosti Huawei. Budete překvapeni, co všechno zvládnou. Měření srdečního tepu a SpO2, uspokojující vnitřní paměť pro hudbu nebo GPS a GLONASS pro přesné informace o vzdálenosti a rychlosti, kterou jste zdolali během vašich sportovních výkonů.

Elegance, styl, kvalita

Tělo je odolné díky ušlechtilé nerezové oceli, kterou doplní pestrá škála barevných řemínků. Přesto jim nechybí jemnost a elegance. Hodinky vám nabídnou bohatou nálož ciferníků, které si můžete personalizovat tak, abyste vždy byli sladěni s vašim outfitem. Kromě pohybových aktivit dokáží hodinky analyzovat i vás spánek. Vše důležité přitom zobrazují na HD AMOLED displeji o velikosti 1,39 palce.

Až 2 týdny na nabití

Uvnitř hodinek tiká o sto šest optimalizovaný procesor Kirin A1 se skvělým výkonem. Díky tomuto procesoru a algoritmům úspory energie 2.0 zajišťuje rychlejší reakce, ale zároveň je efektivnější. Díky tomu šetří baterii a hodinky vydrží déle nabité.

85 přizpůsobených sportovních režimů

Hodinky GT 2e nabízí neuvěřitelných 85 tréninkových režimů, mezi něž patří například horolezectví, parkur, street dance, skateboarding a další. Hodinky také obsahují různé fitness režimy, které vám pomohou dosáhnout vysněných výsledků: při běhu, chůzi, jízdě na kole i plavání. Vysoké přesnosti je dosaženo i díky polohovacím systémům GPS a GLONASS.

Sledování SpO2

Díky sledování SpO2, nebo-li okyslišení krve, dokáží hodinky analyzovat nedostatek energie, únavu a varovat vás před závratěmi.

TruRelax a TruSleep

Pomocí aplikace TruRelax změří hodinky hadinu vašeho stresu a pomůžou vám zklidnit se pomocí řady dechových cvičení. Naproti tomu TruSleep 2.0 vám pomůže analyzovat váš noční odpočinek – včetně 6 běžných typů problémů se spánkem. Během spánku hodinky monitorují srdeční frekvenci a současně analyzují dýchání, na základě čehož pak hodnotí kvalitu spánku.

Notifikace z telefonu

Neinformovanost neomlouvá. A proto se firma Huawei postarala o to, aby se k vám dostala všechna důležitá upozornění. Watch GT 2e vás upozorní na hovory, přinesou informace o počasí či vašem spánku, upozornění na budík a dokonce zobrazí text přijaté SMS zprávy a mnohem více – třeba vám pomohou najít ztracený telefon.