Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Informace o Huawei Watch GT 2 Pro

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou vyspělým moderním přístrojem, který nabízí celou řadu zdravotních vychytávek, mezi nimiž nechybí měření srdečního tepu, monitoring saturace krve kyslíkem ani třeba sledování hladiny stresu. Zároveň nabídnou přes 100 variant sportovních režimů, takže vyhoví i těm nejnáročnějším sportovců. Hodinky vás ale nenechají na holičkách ani ve chvilkách oddechu, kdy bez pochyby oceníte jejich zabudovaný hudební přehrávač, možnost dálkového ovládání fotoaparátu či přesnou předpověď počasí.

Dokonalé řemeslné zpracování

Huawei Watch GT 2 Pro nadchnou svým vytříbeným designem. Řemeslné zpracování, safírový ciferník a titanový rámeček si zamiluje každý.Vzhled ciferníku těchto hodinek můžete přesně přizpůsobit svému vkusu, na výběr máte přes 200 variant a originalitě se rozhodně meze nekladou.

To nejlepší pro zimní sporty

Třešničkou na dortu jsou speciální režimy pro lyžování a další zimní sporty. Huawei Watch GT 2 Pro dokáží zaznamenávat druh sjezdovky a jsou připraveny nejen na sjezdové lyžování, ale i na snowboarding a běh na lyžích. Protože je v hodinkách zabudován i výškový barometr, dokáže tento přístroj detekovat změny tlaku vzduchu. Na zápěstí tak dostáváte i varování před náhlými změnami počasí.

Staňte se golfovými mistry

Protože v těchto hodinkách nechybí ani speciální golfový režim, můžete se výrazně zlepšit i na greenu. Přístroj dokáže inteligentně analyzovat vaši pozici odpalu a na základě toho vám poskytnout datové odkazy pro zlepšení rychlosti i frekvence.

Relaxační asistent

Hodinky dokáží rozeznat 6 typů spánkových problémů. Jakmile na nějaký přijdou, upozorní vás a nabídnou vám i vhodné řešení. Praktickou funkcí je i monitoring stresu. Hodinky zkrátka rozpoznají, kdy je toho na vás moc a pomocí dechového cvičení vás uklidní. Oproti tomu se optický senzor tepové frekvence postará o to, abyste byli neustále v dobré kondici.

Slušná baterie s rychlým nabíjením

Baterie hodinek GT 2 Pro vydrží při běžném používání až 2 týdny. A určitě oceníte i její rychlé bezdrátové nabíjení – 5 minut stačí na dalších 10 hodin fungování.

Snadné volání hodinkami

Přijmout, odmítnout nebo ztlumit telefonní hovor teď můžete přímo ze svého zápěstí. Po Bluetooth spojení hodinek s mobilem totiž můžete hodinkami i telefonovat.