Recenze Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Odborné recenze

  • Chytré hodinky Watch GT2 Pro od Huawei si kladou za cíl vás ohromit designem. Tomu nahrávají použité materiály, které si často spojujeme pouze s výrazně dražšími modely. Již za 8 tisíc korun vám totiž nabídnou titanové pouzdro a safírové sklíčko. Otázkou však je, zda samotnému zpracování bude stačit software. Již v květnu jsme vám přinesli recenzi na facelift hodinek Huawei Watch GT 2 s přídomkem „e“, který byl jasně zaměřený na sportovce.

  • V těchto dnech přicházejí na trh nové chytré hodinky od čínské firmy Huawei, tentokrát pojmenované Watch GT2 Pro. Jak název napovídá, jde o vylepšenou verzi dřívějšího modelu GT2, který si od svého vydání našel velkou spoustu fanoušků. Důvodem je sice uzavřený, ale propracovaný systém, parádní design a hlavně nadprůměrná výdrž. Na toto se snaží aktuální novinka navázat. Jak se jí to daří a co přihazuje navrch? To se dozvíte v recenzi…

  • Huawei možná za poslední rok spousta z vás hodila přes palubu, ale tahle značka má rozhodně pořád co říct a v rámci hodinek promlouvá čím dál tím výrazněji. Hodinky Huawei a potažmo Honor totiž patří ke špičce v rámci kvality zpracování, výdrže na 1 nabití, nebo skvělém poměru ceny a výkonu. Nejnovější GT 2 Pro totiž splňují všechny 3 vlastnosti bezezbytku. Začnu právě hned materiálem, který je naprosto prémiový – titanové tělo v kombinaci se safírovým sklíčkem.

  • Huawei Watch GT 2 Pro jsou další z řady hodinek od Huawei, které nabízejí systém Lite OS a nejlépe komunikují s telefony od Huawei, leč připojit je můžete i k iPhonu či Androidům jiných značek. U vylepšené varianty klasických „GéTé Dvojek“ se Huawei zaměřil na design a donesl skvost z luxusních materiálů. Bude to ale na úspěch stačit? Čínský výrobce vsadil vše na jednu kartu.

  • Společnost Huawei před dvěma týdny na vlastní online tiskové konferenci představila novou generaci chytrých hodinek Watch GT 2 Pro. Ta navazuje na rok starý model Watch GT 2 a jsou tradičně osazeny kruhovým displejem a dvěma hardwarovými tlačítky na pravé straně. Velkým lákadlem Pro varianty jsou prémiové materiály – samotné tělo je z titanu, displej kryje safírové sklo a záda jsou keramická. Verze s označením Sport nabízí gumový řemínek, Classic pak kožený.

  • Už z názvu těchto nových smartwatch kouká evoluce. Loňský model Huawei GT2 byl skvělý a letošní označení Huawei Watch GT2 Pro dává najevo, že vychází ze stejného základu, ale přidává něco navíc. Těch bonusů je pěkná řádka a hlavně – dávají smysl! Evidentní je změna v designu. V tomto směru si udělejte názor sami. Mně se o trochu víc líbí klasičtější tělo loňského modelu, ale ten letošní je vyvedený v nádherném matném titanu a velmi efektní jsou i broušená tlačítka.