Recenze Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e

Odborné recenze

  • Hodinky řady Huawei Watch GT jsou s námi již několik let. První model přinesl extrémně dlouhou výdrž, kvalitní displej, ale také proprietární systém bez možnosti doinstalování aplikací. Druhá generace šla v podobných šlépějích a vsadila na stejné trumfy. A nyní zde máme „facelift“ s přídomkem „e“, který je ještě více zaměřen na sportovce. Jak si nové Huawei Watch GT2e vedly během každodenního používání?

  • Huawei Watch GT 2e jsou chytré hodinky, které se zaměřují na sport. Poznáte to podle designu, měkkého perforovaného silikonového řemínku, ale i košaté nabídky 85 režimů cvičení. A to je opravdu hodně, takže se kromě klasického běhu a různých forem cyklistiky dostalo i na jógu, taekwondo, břišní tanec, balet a další, které jejich vyznavači obvykle nemají potřebu kvantifikovat. Nicméně třeba sledování srdečního tepu při meditačních cvičeních může být zajímavé.

  • V listopadu loňského roku jsme vám v recenzi představili chytré hodinky Huawei Watch GT 2. V březnu 2020 však na trhu přistál nový model od Huawei – Huawei Watch GT 2e, které jsou levnější o celých 1 500 Kč. Určité změny jsou patrné už na první pohled, specifikace a parametry jsou ale dost podobné. V čem se teda loňský a letošní model liší? A splní i levnější smart watch všechny vaše představy? Přečtěte si v naší recenzi.

  • Trh dnes nabízí nespočet možností v podobě mnoha druhů sporttesterů či chytrých hodinek s různými funkcemi, ale jaké si vybrat? Mezi jedny z nejlepších voleb patří bez pochyb sportovní Huawei Watch GT2e a v tomto článku přinášíme pět důvodů, proč si právě tyto hodinky vybrat. Huawei Watch GT2e nezapřou podobnost s původním modelem, tentokrát jsou však kvůli odlišnému designu mírně větší.

  • Huawei uvedlo sportovní edici chytrých hodinek Huawei Watch GT 2e. „Éčka“ jsou o něco subtilnější než GT 2 a mají minimalistický sportovní design. Dvě ovládací tlačítka tolik nevystupují nad hranu těla. Rozeznají až 100 sportovních aktivit a na baterii mají vydržet až 2 týdny. Na výběr budou dvě barvy těla a čtyři barvy silikonových řemínků. Prodávat se začnou 13. dubna za 4 499 Kč.

  • Model GT2e disponuje 1,39″ AMOLED displejem s rozlišením 454×454 pixelů, takže se jedná o stejný displej, jako v případě GT2. Rámečky okolo displeje jsou však tlustší. Celkové rozměry činí 53,0 x 46,8 mm oproti 5,9 x 45,9 mm. Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli a nechybí samozřejmě voděodolnost. Hodinky se mohou pochlubit skvělou výdrží baterie. Dle výrobce vydrží až 2 týdny a to díky čipsetu Kirin A1, který je mimořádně úsporný.