Huawei Watch GT

Huawei Watch GT
Huawei Watch GT
Huawei Watch GT
Huawei Watch GT

Informace o Huawei Watch GT

Kvalitní a funkcemi nabitý přístoj ve stylu klasických hodinek - to jsou Huawei Watch GT. Nadchnou vás nejen svou výdrží baterie, která je schopna pohánět hodinky až po dobu dvou týdnů, ale také nejmodernějšími technologiemi, které podporují nejrůznější sportovní aktivity. Samozřejmostí už je zabudvaná GPS, monitoring spánku, voděodolnost do 50 metrů či možnost ovládat příchozí hovory a zprávy.

Nabité až 2 týdny

Nový chytrý systém šetření baterie se postará o neúnavně dlouhou dobu používání. Chytré hodinky podle aktivity poznají, zda se mají přepnout do režimu výkonu či efektivní spotřeby. Přizpůsobí tak energii podle aktuální situace a budou vás provázet na každém kroku až neuvěřitelné dva týdny.

Citlivější senzor srdečního tepu

Senzor hlídání srdeční aktivity TrueSeen pracuje ještě efektivněji a přesněji než předchozí generace senzorů. Nyní je zde použit samoučící se algoritmus, který poskytne ty nejpřesnější výsledky, a to vše okamžitě v reálném čase. To je skvělým pomocníkem například při běhání. V režimu inteligentního tréningu vás hodinky sami vedou a doporučují úpravu tempa.

Přesné určování polohy

Hodinky dosahují přesnosti v určování polohy, a to díky moderní GPS, která mimo jiné podporuje i Glonass. Sateity vyhedají vaši polohu velmi svižně a vy se tak nemusíte obávat, že v nejnevhodnější chvíli zabloudíte.

Parťák do každého prostředí

Watch GT se nezaleknou dobrodružství v jakémkoiv terénu. Nezáleží na tom, zda chodíte po městě, protahujete se ve fitku nebo se procházíte přírodou v horách, vždy a bez problému změříte
spálené kalorie, uraženou vzdálenost či dobu aktivity. Hodinky jsou navíc vodotěsné až do 50 metrů, takže při návstěvě bazénu je nemusíte nechat v šatně. Pokud vyrazíte do hor, oceníte funkce jako barometr, GPS nebo kompas.

Inteligentní monitoring spánkové aktivity

Hodinky nejsou díky ovládání hovorů, zpráv a notifikací jen nejlepším přítelem vašeho smartphonu. Jsou také praktickým pomocníkem při spánkové hygeně. Technologie TruSleep bedlivě monitoruje průběh každého cyklu spánku, vyhodnocuje jeho kvalitu a podle naměřených dat je schopná doporučit až 200 návrhů, které by mohly váš spánek zkvalitnit.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie240 h
Maximální výdrž baterie720 h
Rozměry a váha
Výška46.5 mm
Šířka46.5 mm
Tloušťka10.5 mm
Hmotnost46 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch GT s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.