Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3

Informace o Huawei Watch GT 3

Je čas vstávat, pít vodu a cvičit - hodinky ti stanoví denní cíle a nabídnou promyšlené připomínky, která pomohou rozvíjet zdravé návyky. Hodinky mohou sledovat tvůj spánek, aby ti pomohly vytvořit si spánkový režim, sledovat srdeční tep, regulovat dýchání a uvolňovat napětí, když jsi ve stresu.

Tvůj tah na krásu

Elegantní 42 nebo 46 mm ciferník je skutečným mistrovským dílem. Zachytí světlo na 3D zakřiveném skle a dodá mu jemnou záři připomínající vodní hladinu. Snadno přilne k ruce díky zjednodušujícímu designu těla s vysoce lesklou povrchovou úpravou, na čemž mají podíl i rafinované řemínky pro moderní a sofistikovaný vzhled.

Na cokoli si vzpomeneš

Získej vzhled, který odpovídá tvému stylu. Vybírej z motivů vesmíru, sportu, minimalistického designu nebo z dalších tisíců ciferníků a měj je i s nastavením Always On Display. Mixuj a zkoušej bohatou paletu řemínků Viton, které jsou šetrné k pokožce, stylové řemínky z telecí kůže nebo také elegantní řemínky Milanese, díky kterým vynikneš při každé příležitosti. Jednoduše otoč „otočnou korunkou“ pro přiblížení a oddálení aplikací na ciferníku a rychlý přístup k cílové funkci. S vysokou obnovovací frekvencí můžeš navíc snadno nastavit hlasitost a čas budíku, i když máš mokré ruce.

Přesný monitoring srdeční aktivity

Nově vylepšený modul srdečního tepu obsahuje osm fotodiod v kruhovém uspořádání a dvě sady světelných zdrojů v kombinaci se zakřivenou skleněnou čočkou pro pohodlné nošení a snížení vnějšího rušení světla. Algoritmus AI byl vylepšen tak, aby účinněji filtroval hlučné signály, což umožňuje přesné monitorování srdeční frekvence i při namáhavém cvičení a zlepšuje přesnost zdravotních údajů, jako je obsah kyslíku v krvi.

Dvoupásmový a pětisystémový GNSS

Hodinky podporující satelitní systémy GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Nabízejí výkonější systém proti rušení signálu, který účinně zlepšuje sílu a stabilitu signálů určování polohy venku. Tvé cvičení lze přesně zaznamenat a každá kapka potu se počítá. Dvoupásmové signály L1 a L5 u HUAWEI WATCH GT 3 poskytují vyšší odolnost signálu a umožňují přesné umístění.

Dlouhá výdrž baterie, bezdrátové nabíjení

Chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 3 podporují bezdrátové nabíjení, takže můžeš použít svůj telefon kw zpětnému nabíjení, když zapomeneš nabíječku, a rozloučit se s obavou, že se ti vybijí. Na plné nabití vydrží HUAWEI WATCH GT 3 46 mm až 14 dní a HUAWEI WATCH GT 3 42 mm až 7 dní, takže jsi plně připraven sledovat každý svůj trénink a nevynechat žádnou kontrolu stavu zdraví.

Čekej nečekané

Hodinky každý den ukazují čas východu a západu slunce, podporují zobrazení různých fází měsíce a informují o změnách přílivu a odlivu v reálném čase. Vestavěný barometr monitoruje aktuální tlak vzduchu a upozorní tě v případě změn před nástupem extrémních povětrnostních podmínek a přidá další ochranné zařízení pro tvé venkovní dobrodružství.

Tvůj osobní AI kouč na běhání

HUAWEI WATCH GT 3 dokáže posoudit tvé sportovní schopnosti na základě tvých historických běžeckých dat a poskytne vědecký a profesionální běžecký plán pro každodenní běh či přípravu na závod, ať už jsi začátečník nebo pokročilý běžec. Během tréninkového cyklu lze tréninkový program automaticky a pravidelně upravovat na základě skutečného průběhu kurzu a zpětné vazby dat, což ti pomůže zlepšit efektivitu tréninku a snáze dosáhnout běžeckých cílů.

Trénuj a staň se profíkem

Na základě monitorovacích indikátorů jako je tempo, srdeční frekvence a běžecká vzdálenost hodinky inteligentně vyhodnocují běžecký index, tréninkovou zátěž, úroveň regenerace a poskytují ti tak profesionální rady pro zlepšení, abys lépe plánoval intenzitu tréninku a čas na zlepšení jeho kvality.

Navigace pro cestu zpět

Díky přesné offline navigaci nabízí HUAWEI WATCH GT 3 funkci Trasa zpět, která tě dovede zpět, když sejdeš z trasy. Stejně jako zkušený průvodce ti při průzkumu nových destinací dává hlasové návrhy na odhadovaný čas příchodu, zbývající vzdálenost a doporučené trasy. Když je trénink dokončen, automaticky uloží trasu tréninku v aplikaci Huawei Zdraví, takže ji můžeš sdílet a pozvat přátele, aby se připojili.

Zahraj si své oblíbené

Podporuje více než 100 sportovních režimů jako jsou například běh, jízda na kole, turistika, plavání, skákání přes švihadlo či lyžování. Ať už se ponoříš do bazénu nebo jen cedíš pot na hřišti, můžeš si cvičení naplno užít. Hodinky lze také použít k přehrávání hudby, takže můžeš svůj trénink sladit s hudbou a zbavit cvičení monotónnosti.

Nastav kritéria a pusť se do toho

Při cvičení lze hodinky propojit s různými sportovními potřebami a aplikacemi. Tepovou frekvenci a další data z hodinek lze synchronizovat s vybavením jako jsou běžecké pásy, eliptické trenažéry, veslovací trenažéry atd. Data můžeš synchronizovat s běžnými sportovními aplikacemi třetích stran prostřednictvím aplikace HUAWEI Zdraví, která ti pomůže vyhodnotit a upravovat cvičení v reálném čase.

Celodenní monitoring SpO2

Saturace krve kyslíkem (SpO2) je jednou z důležitých životních funkcí, které mohou odrážet přísun kyslíku do těla. HUAWEI WATCH GT 3 automaticky poskytuje 24hodinovou detekci úrovně SpO2 bez ohledu na to, zda pracuješ, cvičíš nebo spíš, což pečlivě chrání tvé zdraví po celý den.

Více možností pro život

Připoj HUAWEI WATCH GT 3 ke svému chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth. A pak, ať už cvičíš venku, děláš domácí práce nebo vaříš, užij si pohodlí přijímání a odmítání hovorů na hodinkách.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.32 – 1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Maximální výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška42.3 – 45.9 mm
Šířka42.3 – 45.9 mm
Tloušťka10 – 11 mm
Hmotnost35 – 42.6 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch GT 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.