Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro

Informace o Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro spojují vynikající řemeslné zpracování s estetikou a posouvají zdraví a kondici na špičkovou úroveň, mnohdy i do neprobádaných vod.

Huawei Watch GT 3 Pro Titan nebo Ceramic

Hodinky Watch GT Pro se vyrábějí ve dvou variantách. Mají buď jednolité titanové tělo, nebo výrazné bílé keramické pouzdro.

V titanovém těle se sportovní styl snoubí s business casual, čistými liniemi a konturami.

Tělo keramických hodinek prošlo extrémně vysokou teplotou 1 500 °C a hodinky jako takové jsou dokončeny leštěním diamantovým práškem, aby bylo dosaženo čistě bílé a bezchybné struktury.

Safírové sklíčko je pevné a odolné proti poškrábání v každodenním životě i mimo něj.

Výdrž baterie až 2 týdny a o 30 % rychlejší nabíjení

Díky velké výdrži baterie a rychlému nabíjení budou hodinky připravené kdykoli je budeš potřebovat. Mají o 30 % vyšší rychlost nabíjení a umožňují nabít 25 % za 10 minut nebo 100 % za pouhých 85 minut a nosit je celých 14 dní, než budou potřebovat další nabití!

Celodenní monitoring zdraví

Díky měření SpO2, které umožňuje technologie sledování tepové frekvence HUAWEI TruSeen™ 5.0+, si můžeš být jist, že HUAWEI WATCH GT 3 Pro nad tebou bdí!

Algoritmus monitorování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 identifikuje klíčové stavy spánku s hodnocením kvality spánku a personalizovanými radami, jak si co nejlépe odpočinout.

Kontinuální monitoring stresu ti pomůže sledovat a zvládat všechny každodenní zkoušky a trápení a navrhne uklidňující dechová cvičení, která pomohou uklidnit mysl.

Díky úkolům pro kontrolu zdravého životního stylu se tvá duševní i tělesná pohoda stane uspokojivým a cíleným procesem, od spánku přes pití vody až po cvičení.

Objev nové podvodní divy

HUAWEI WATCH GT 3 Pro má stupeň krytí IP68, vodotěsnost 5 ATM a vydržel neuvěřitelných** 200 tlakových cyklů**, takže se s ním lze volně potápět až do hloubky 30 metrů, což z něj dělá dokonalého společníka pro všechna tvá podmořská dobrodružství.

Hodinky zobrazují údaje o potápění v reálném čase včetně rychlosti, hloubky a délky ponoru. Jsou vybaveny nastavením bezpečnosti - například automatickým připomenutím, pokud klesáš příliš hluboko nebo příliš dlouho.

Více než 100 cvičících režimů

Na výběr máš z více než jednoho sta sportů - běh, jízda na kole, horolezectví, plavání v hale, lyžování a další - můžeš vyrazit na cestu nebo se vydat po nové stezce pouhým klepnutím na obrazovku. Metriky běhu jsou založené na datech včetně indexu běžeckých schopností, tréninkového tlaku a tréninkové zátěže. Tipy ti pomohou maximalizovat výkon, aniž bys přetěžoval své tělo.

Staň se králem golfu

Hodinky zaznamenávají profesionální údaje o švihu, jako je jeho rychlost, tempo, doba švihu vzad a doba švihu dolů, a poskytují režim Driving range, který sleduje tvůj švih do posledního detailu, a to s praktickými ukázkami a tipy, které posunou tvoji golfovou hru na novou úroveň!

Více zábavných funkcí

Díky bohaté nabídce aplikací třetích stran ke stažení v AppGallery máš vše potřebné k dispozici pouhým pohybem zápěstí.

Přijímej hovory přes Bluetooth přímo na hodinkách. Přijímej a odmítej příchozí hovory, posílej vlastní rychlé odpovědi a prohlížej si záznamy hovorů, abys zůstal v kontaktu, i když nemáš po ruce telefon.

Poslouchej na cestách. Hodinky mohou synchronizovat seznamy skladeb z telefonu a během tréninku přehrávat tvé oblíbené skladby. Nasaď si Bluetooth sluchátka a dej se do pohybu, aniž by ses musel zatěžovat.

Hodinky se bez problémů spárují s chytrými telefony. Budou z pohodlí tvého zápěstí pracovat ruku v ruce s telefony se systémem iOS a Android i s ostatními zařízeními HUAWEI.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.32 – 1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASS?
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie192 h
Maximální výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška4.3 – 4.6 mm
Šířka4.3 – 4.6 mm
Tloušťka1.1 mm
Hmotnost100 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Varianty

Ceramic 43 mm, White Ceramic Strap (Bílý keramický řemínek)
Ceramic 43 mm, White Leather Strap (Bílý kožený řemínek)
Titanium 46 mm, Black Strap (Černý sportovní řemínek ( fluoroelastomer))
Titanium 46 mm, Gray Leather (Šedý kožený řemínek)
Titanium 46 mm, Titanium Strap (Titanový řemínek)

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch GT 3 Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.