Recenze Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro

Odborné recenze

 • Za posledních několik let si společnost Huawei vytvořila na trhu s chytrými hodinkami pevné místo. Modely GT vyznačující se skvělou výdrží, mnoha zdravotními a sportovními funkcemi nebo kvalitním zpracováním patří dlouhodobě (na rozdíl od telefonů) k těm nejprodávanějším na trhu a je logické, že na ně firma klade velký důraz. Před nějakým časem nám čínský gigant ukázal novou generaci, Huawei Watch GT 3 Pro, které se v mnoha ohledech podobají klasickým Huawei Watch 3. Vsadil na správnou kartu?

 • Nejnovější řada chytrých hodinek je dostupná ve dvou velikostech. Kromě prémiových materiálů zaujmou taký výdrží či povedeným displejem

 • Huawei Watch GT 3 Pro přichází na trh nejen s prémiovým safírovým sklíčkem, ale nově také s keramickým tělem, podporou EKG a s certifikací pro potápění. Jak se osvědčily v redakčním testu?

 • Jestli Huawei u svých produktů něco umí, tak vytvořit syntézu unikátního designu a praktického využití. Titanová 46 mm verze Huawei Watch GT 3 Pro má prémiové vnější zpracování a zároveň je supervýkonným zařízením. Hodinky jsou tak vhodné jak do divadla, na večírek či pracovní schůzku, tak také na běháni, do posilovny, ale také na pláž či do extrémních podmínek.

 • Musím se přiznat, že hodinky od Huawei jsem měl vždy hrozně rád. Snoubila se v nich totiž elegance s úchvatným designem, ušlechtilými materiály a kupodivu softwarem, který patřil vždy mezi špičku a prakticky jediným konkurentem pro Huawei je dnes v hodinkách pouze Samsung. Ano, můžete mít Apple Watch, ale ty k žádnému jinému zařízení než iPhone ani nepřipojíte. Garmin je skvělý, ale je primárně zaměřený na sportovce a pokud hledáte něco opravdu fashion od Garminu, tak je to asi jako kdyby Jarda Jágr měl designovat pro Channel kabelky na pařížský Fashion Week.

 • Nový přírůstek populárních a úspěšných sportovních hodinek přichází na trh po roce a půl od uvedení modelu GT2 Pro. Vzhledově ale vycházejí spíše z modernějšího modelu GT3. Designem a použitými materiály ale oba předchozí modely zdaleka převyšují.

 • Huawei je jedním z předních výrobců nositelné elektroniky. V segmentu prémiových chytrých hodinek patří mezi absolutní špičku. Huawei Watch GT 3 Pro však nejsou jen dobře vypadající hodinky

 • Značka Huawei poslední dobou nepřestává polevovat ve vydávání nových modelů. Další peckou do sbírky je model Huawei Watch GT 3 PRO, který na první pohled vypadá jako čistokrevný městský model. Sportovní duše vás ale mile překvapí.

 • Společnost Huawei byla doposud známá hlavně jako výrobce mobilních telefonů, který má bohužel zakázáno využívat operační systém společnosti Google stejně jako všechny jeho služby. Společnost Huawei se však nevzdala a poměrně rychle přišla se svým vlastním operačním systémem. Již nějakou dobu ale Huawei přináší i chytré doplňky v podobě fitness náramků, reproduktory, bezdrátová sluchátka nebo chytré hodinky. Právě nejnovější chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro, které by měly být i vlajkovou lodí Huawei v tomto sektoru, nám přišly do redakce k testování.

 • Několik týdnů od uvedení hodinek Huawei Watch GT 3 Pro jsme se dočkali oznámení dostupnosti na českém trhu. Oficiální prodej je již zahájen. Větší model se již prodává, menší zamíří do obchodů na konci měsíce.

 • Nedávné představení nových „vlajkových“ hodinek Huawei s sebou kromě osvědčených funkcí přináší informace o tom, co chybí. O co jde?