Recenze Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3

Odborné recenze

  • Huawei Watch GT 3 jsou skvěle vypadající hodinky s dlouhou výdrží i krásným displejem, které umí monitorovat nejrůznější zdravotní funkce i sportovní aktivity. Operační systém HarmonyOS ve verzi 2.1 navíc umožňuje doinstalovat i menší množství aplikací (které se ale snad do budoucna bude rozrůstat) a v rámci aplikace Huawei Zdraví mít spárovanou například i chytrou váhu či hrudní pás. Právě evoluce operačního systému dává naději, že se snad v budoucnu dočkáme i možnosti odepisovat na notifikace či bezkontaktního placení.

  • Letošní “nadílka” chytrých hodinek značky Huawei se nesla po dlouhé době v netradičním duchu, kdy nejprve v létě dorazila našlapaná série Watch 3 a až později modelový pokračovatel trochu rozšířenější GT řady. Nové Watch GT 3 stojí po stránce parametrů trochu ve stínu svého letošního sourozence, ale stále slibují hodně muziky za rozumné peníze.

  • Nové hodinky Huawei, to je hlavně moře nerezu, tenká konstrukce a obří výdrž. Parádní displej a pokročilé funkce pro měření aktivity a kvality spánku, to jsou super bonusy navíc.

  • Huawei stihl před Vánoci dostat na český trh nový model chytrých hodinek Huawei Watch GT 3. Vedle pánské verze s 46mm ciferníkem dorazily i v 42mm dámské variantě. Tentokrát navíc dámská verze nabízí všechny funkce, které zatím výrobce nabízel pouze u větších, pánských modelů. Nechybí tak možnost volání ze zápěstí, nadstandardní výdrž na baterii, schopnost navigace a elegantní vzhled ve zlaté barvě.

  • Chytré hodinky od Huaweie už dlouhodobě cílí hlavně na příznivce stylových modelů a novinka s označením GT 3 není jiná. Ačkoliv jde o odlehčený model oproti verzi Pro, styl mu nechybí.

  • Nedávno Huawei představil nové hodinky Watch GT3, které již podle názvu navazují ne předchozí Watch GT2. Stejně jako u GT2 jsme se dočkali dvou variant, tedy 46 mm a 42 mm, které jsou určeny zejména pro dámy. Watch GT3 se od svého předchůdce na první pohled příliš neliší, kromě nových senzorů měření a otočné korunky ale nabízí jedno zásadní vylepšení – HarmonyOS, stejně jako u Watch 3 Pro.

  • Huawei po konstrukční stránce tradičně nezklamal a nabízí kvalitní zpracování a hezký design v různých provedeních. Huawei Watch GT 3 mají svižný systém HarmonyOS v češtině, kvalitní monitoring různých aktivit včetně spánku a SpO2 a zabudovanou GPS. Někteří mohou ocenit také možnost telefonování, nahrání hudby do hodinek a bezdrátové nabíjení. Naopak chybí možnost platit hodinkami či odpovídat na notifikace.

  • Huawei představil nové hodinky Watch GT 3. Svým způsobem jde o konkurenci Apple Watch a zároveň alternativu pro všechny, co upřednostňují hodinky s kruhovým ciferníkem a klasickým vzhledem.