Samsung Galaxy S20+

Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+

Informace o Samsung Galaxy S20+

Jestli se nový Samsung Galaxy S20 Ultra má čím chlubit, pak je to rozhodně fotoaparát. 64Mpx objektiv zaznamená každý detail tak ostře a živě, že vás z toho bude přecházet zrak. Video má také skvělé rozlišení a disponuje hned několika praktickými vychytávkami. Samozřejmostí je také zapezpečovací technologie Knox, která do telefonu nepustí nic, co tam nepatří.

Obrovské rozlišení fotoaparátu

Hlavní fotoaparát je vybaven hned čtyřmi objektivy s fantastickým rozlišením 64 Mpx. Fotografie můžete navíc až třikrát opticky přiblížit. Při špatných světelných podmínkách pořídí inteligentní technologie několik fotografií, které sloučí do jednoho, díky čemuž je minimalizuje rozostření i šum.

Připravte se na budoucnost videa

S 8K rozlišením pořídíte až 16x detailnější videa, než doposud. Ze samotného videa pak lze pořídit fotografie s rozlišením 33 Mpx.

Stabilní snímky i z ruky

Nyní můžete pořizovat videa a snímky hodné profesionálního kameramana. K ještě lepším výkonům totiž fotoaparátu napomáhá optická stabilizace a větší senzor. Jednoduše aktivujte mód Steady a telefon už vše obstará za vás.

Zachyťte jeden okamžik několikrát

Dalším skvělou novinkou je režim Single Take. Po jeho aktivaci stačí přibližně deset sekund pohybovat telefonem tak, abyste zachytili celou scénu. Umělá inteligence mezitím pořídí několik krátkých videí a fotografie z různých úhlů a s různým nastavením a v si tak můžete z výsledné galerie vybrat to, co se vám nejvíce líbí.

Ještě větší obraz

Displej o velikosti 6,7" s technologií AMOLED a naprosto plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz je u Galaxy S20 Ultra přes celou čelní stranu smartphonu. Selfie objektiv je vsazený přímo do displeje a miniaturních rámečků okolo si ani nevšimnete. Stejně tak je v displeji integrována pro snadnější odemykání telefonu i čtečka otisků prstů.

Spoustu energie na celý den

Velkokapacitní 4 500mAh baterie se postará o dostatek energie i během maximálního používání. Telefon je navíc vybaven zabudovanou inteligentní technologií a přizpůsobuje se vašim zvyklostem a preferencím, takže dokáže zajistit ještě lepší výkon a zároveň maximálně šetřit baterii.