Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Informace o Samsung Galaxy S20 FE

Chytrému telefonu Galaxy S20 FE od společnosti Samsung nelze nic vytknout. Smartphone je vybaven trojitým fotoaparátem, který nabídne hned několik skvělých funkcí a režimů, díky kterým budou vaše fotografie ještě lepší, než kdy dřív. O selfie se postará přední objektiv s vysokým rozlišením. Telefon se může pochlubit výkonným procesorem, je kompatibilní s dalšími zařízeními a vyrábí se hned v několika lákavých barevných variacích. Navíc je i voděodolný.

Vybere si každý

Ať už upřednostníte elegantní klasiku, nebo zvolíte spíše extravagantní verzi, z široké nabídky barevných variant si rozhodně vyberete. Galaxy S20 FE je dostupný v námořnické modré, levandulové, světle mintové, zářivě červené, jemně oranžové a bílé.

Luxusní obraz

Téměř bezrámečová 6,5 palcová obrazovka se rozprostírá po celé přední straně přístroje, malé místo bylo ponecháno pouze selfie čočce. Samsung Galaxy S20 FE je opatřen Super AMOLED obrazovkou, Full HD+ rozlišení, fantastickou obnovovací frekvencí 120 Hz a ohromné množství barevných odstínů zajistí perfektní odezvu a skvělé vykreslení každého detailu.

Fotoaparát, který zvládne vše

Trojitý zadní fotoaparát se postará, že budou vaše fotografie vypadat jako od profíka. Těšit se můžete na širokoúhlý objektiv, ultraširokoúhlý objektiv, trojnásobný optický zoom a teleobjektiv s 30× přiblížením ve vysokém rozlišení. Na přední straně telefonu je pak připraven 32Mpx selfie objektiv.

Noční režim

Při focení ve tmě využívá Galaxy S20 FE systém focení hned několika snímků najednou, které potom sloučí do jedné tak, aby vynikl každý možný detail. K lepší světelnosti dopomohou větší pixely a vyšperkovaná umělá inteligence. Superstabilizace vám navíc dovolí pořizovat akční snímky ve vysoké kvalitě.

Ještě rychlejší

Telefon podporuje LTE a Wi-Fi 6 zajistí špičkovou rychlost jak při stahování, tak i při nahrávání souborů. Uvnitř telefonu je skrytá čipová sada s vylepšeným NPU. Ta s přehledem utáhne i opradu náročné hry a postará se o plynulý chod a minimální prodlevu.

Stále nabitý

Inteligentní baterie o kapacitě 4 500 mAh pracuje s energií šetrně a chytře a zajistí tak telefonu celodenní výdrž i během velkého vytížení. Navíc podporuje rychlé i bezdrátové nabíjení, a tak během chvilky máte opět plně nabito.

Plno místa

Pokud by vám nestačila integrovaná paměť telefonu, můžete ji ještě rozšířit díky slotu na SD kartu. A pro sdílení vašich fotografií a dalších multimediálních souborů je připravena funkce Quick Share.

Kompatibilní a odolný

Galaxy S20 FE odolá prachu i vodědíky stupni krytí IP68. Vydrží tedy i ponor až do 1,5 metru po dobu 30 minut. Smartphone je plně kompatibilní se dalšími chytrými zařízeními od společnosti Samsung, takže ho můžete spárovat například se svými hodinkami, počítačem nebo sluchátky během chvilky.