Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra

Informace o Samsung Galaxy S20 Ultra

Jestli se nový Samsung Galaxy S20 Ultra má čím chlubit, pak je to rozhodně fotoaparát. 108Mpx objektiv zaznamená každý detail tak ostře a živě, že vás z toho bude přecházet zrak. Video má také skvělé rozlišení a disponuje hned několika praktickými vychytávkami. Telefon podporuje síť 5G a samozřejmostí je také zapezpečovací technologie Knox, která do telefonu nepustí nic, co tam nepatří.

Obrovské rozlišení fotoaparátu

Hlavní fotoaparát je vybaven hned čtyřmi objektivy s fantastickým rozlišením 108 Mpx. Fotografie můžete navíc až desetkrát opticky přiblížit. Při špatných světelných podmínkách pořídí inteligentní technologie několik fotografií, které sloučí do jednoho, díky čemuž je minimalizuje rozostření i šum.

Připravte se na budoucnost videa

S 8K rozlišením pořídíte až 16x detailnější videa, než doposud. Ze samotného videa pak lze pořídit fotografie s rozlišením 33 Mpx.

Stabilní snímky i z ruky

Nyní můžete pořizovat videa a snímky hodné profesionálního kameramana. K ještě lepším výkonům totiž fotoaparátu napomáhá optická stabilizace a větší senzor. Jednoduše aktivujte mód Steady a telefon už vše obstará za vás.

Zachyťte jeden okamžik několikrát

Dalším skvělou novinkou je režim Single Take. Po jeho aktivaci stačí přibližně deset sekund pohybovat telefonem tak, abyste zachytili celou scénu. Umělá inteligence mezitím pořídí několik krátkých videí a fotografie z různých úhlů a s různým nastavením a v si tak můžete z výsledné galerie vybrat to, co se vám nejvíce líbí.

Ještě větší obraz

Displej o velikosti 6,9" s technologií AMOLED a naprosto plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz je u Galaxy S20 Ultra přes celou čelní stranu smartphonu. Selfie objektiv je vsazený přímo do displeje a miniaturních rámečků okolo si ani nevšimnete. Stejně tak je v displeji integrována pro snadnější odemykání telefonu i čtečka otisků prstů.

Nejrychlejší síť

Samsung Galaxy S20 Ultra podporuje nejnovější mobilní síť 5G a nabízí 128GB úložiště, které si můžete ještě rozšířit paměťovou kartou.

Spoustu energie na celý den

Velkokapacitní 5 000mAh baterie se postará o dostatek energie i během maximálního používání. Telefon je navíc vybaven zabudovanou inteligentní technologií a přizpůsobuje se vašim zvyklostem a preferencím, takže dokáže zajistit ještě lepší výkon a zároveň maximálně šetřit baterii.

Parametry

Systém
Operační systémAndroid
AnTuTu skóre617800
Displej
Úhlopříčka displeje6.9 ″
Jemnost displeje509 PPI
Rozlišení – šířka1440 px
Rozlišení – výška3200 px
Paměť
Vnitřní paměť128 – 512 GB
Operační paměť12 – 16 GB
Baterie
Kapacita baterie5000 mAh
Podpora rychlonabíjeníAno
Bezdrátové nabíjeníAno
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu108 Mpx
Rozlišení předního fotoaparátu40 Mpx
Maximální rozlišení videa8K
Počet objektivů zadního fotoaparátu4
Funkce a vlastnosti
Dual SIMAno
NFCAno
5GAno
Slot na SDAno
3,5mm sluchátkový konektorNe
Čtečka otisku prstůAno
VoděodolnostAno
Zvýšená odolnostNe
Rozměry a váha
Šířka7.6 cm
Výška16.69 cm
Tloušťka0.88 cm
Hmotnost220 g
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh