Recenze Samsung Galaxy S20+

Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+

Odborné recenze

  • Jestli hledáte špičkově vybavený telefon, budete u Samsungu vybírat z jeho vlajkové řady Galaxy S20. Galaxy S20+ cílí na uživatele prahnoucí po opravdu velkém a vysoce kvalitním displeji. Chlubí se také dohromady 5 fotoaparáty, zvýšenou odolností či bezdrátovým nabíjením. Redakčním testem již prošly dva ze tří modelů řady Galaxy S20 od Samsungu.

  • Je to více jak 10 let, kdy Samsung představil řadu Galaxy S. Od té doby se „eskové“ modely staly jakousi doménou luxusu. Nebál bych se tyto telefony nazvat „iPhony mezi Androidy“. Smartphony Galaxy S navíc vždy přinesly to nejlepší, co si daná doba žádala. Poslední roky je však konkurence neúprosná a pro jihokorejský Samsung je to stále těžší. Dokáže model Galaxy S20+ rozdrtit konkurenci a být vaší jasnou volbou? Nebo je lepší se porozhlédnout jinde?

  • Už od představení řady Galaxy S20 sklízí největší pozornost suverénně nejdražší model Galaxy S20 Ultra. Pokud však trochu slevíte ze svých nároků, můžete ušetřit 10 tisíc a současně o nic výrazného nepřijdete. Po třech týdnech používání Galaxy S20 Ultra a třech týdnů, kdy mi jako hlavní sloužil Galaxy S20+, mohu prohlásit, že právě „plusko“ je jakýmsi nekorunovaným králem letošních topmodelů od Samsungu.

  • Renomovaný web DxOMark právě vydal recenzi fotoaparátu Galaxy S20 Plus. Nedávno jsme mohli vidět také recenzi na vlajkovou loď Galaxy S20 Ultra, která poměrně zklamala. Plus varianta však používá 12 megapixelový senzor, narozdíl od 108 megapixelového objektivu, který se nachází v Ultra verzi. Jak to tedy celé dopadlo? Jedná se o desátý nejlépe fotící telefon světa.

  • Když Samsung představil trojici vlajkových lodí, bylo jasné, jaký telefon si zaslouží recenzi, jako první a možná jediný. Ultra velký, ultra vybavený a ultra drahý model Galaxy S20 Ultra sliboval nejvíce inovací, jako je obrovský zoom a extrémní rozlišení hlavního snímače. To vše zabalené v majestátním těle. Nyní se ale ukazuje, že nejlepší variantou nemusí nutně být rekordman.