Xiaomi Amazfit GTS 2

Xiaomi Amazfit GTS 2
Xiaomi Amazfit GTS 2
Xiaomi Amazfit GTS 2
Xiaomi Amazfit GTS 2

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 2

Elegantní hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 ohlídají vaše zdraví, spánek i duševní pohodu, monitorují srdeční tep, saturaci kyslíku v krvi, spánek, dohlíží na dostatečný pohyb, kontrolují hladinu stresu a po propojení s vašim smartphonem je využijete jako dálkové ovládání. Hodinky dokáží sledovat vaši aktivitu v až devadesáti různých sportovních činnostech. Upozorní vás na veškeré notifikace i na příliš dlouhé sezení. Jsou voděodolné a výdrž baterie je opravdu skvělá.

Perfektní obraz

Tělo hodinek je vyrobeno z hliníkové slitiny. Zajišťuje tak opravdu pohodlné nošení a na ruce je ani neucítíte. Zaoblený displej AMOLED s rozlišením 341 PPI patří mezi nejlepší na světě a potěší tak váš zrak svým jasným obrazem se zářivými barvami a vynikající čitelností.

Barvy inspirované přírodou

Hodinky jsou pokryté karbonem, který se podobá diamantu, a je tím pádem odolnější proti poškrábání. Na výběr máte hned ze tří barevných modelů - temné černé, moderní šedé a písčitě zlaté.

Non stop měření tepu, kontrola stresu i více pohybu

Hodinky celý den bedlivě monitorují váš srdeční tep. Dokáží rozpoznat jakékoli abnormality a na ty vás okamžitě upozorní. Měří také úroveň stresu. Máte tedy k dispozici přesné údaje o tom, jak často a jak dlouho se stresujete a můžete se svým stresem začít účinněji pracovat a snižovat ho například pomocí dechových cvičení. Kromě toho vás hodinky upozorní při dlouhodobém sezení, abyste se trochu protáhli.

Telefon nechte v kapse

Amazfit GTS 2 lze propojit s vašim smartphonem přes technologii Bluetooth. Uvidíte tak všechny příchozí hovory, a to i když nemáte tlefon zrovna u sebe. Hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon, můžete je tedy využít jako handsfree.

Nabíjení jednou za týden

Baterie hodinek vydrží při běžném provozu až 7 dní. Hodinky jsou voděodolné do 5ATM a snesou ponor až do hloubky 50 metrů pod hladinou. Nemusíte je tak celý týden sundat z ruky ani při sprchování nebo plavání.

Vše pro váš komfort a bezpečí

Displej hodinek lze otočit o 180° tak, abyste hodinky mohli používat na levé i na pravé ruce. Amazfit GTS 2 navíc poznají, kdy je sundáte z ruky, a automaticky se zamknou, aby je nemohl nikdo jiný používat.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.65 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie164.5 h
Maximální výdrž baterie470 h
Rozměry a váha
Výška42.8 mm
Šířka35.6 mm
Tloušťka9.7 mm
Hmotnost24.7 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTS 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.