Xiaomi Amazfit GTS

Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Xiaomi Amazfit GTS

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS zvládnou sledovat veškeré vaše sportovní aktivity. Rozpoznají 12 různých základních pohybů, upozorní vás, že byste se měli začít hýbat, pokud jste tak delší dobu neučinili, spočítají vám kalorický výdej během sportu, montorují počet kroků a analyzují kvalitu vašeho spánku. Navíc během dne poctivě zaznamenávají srdeční tep a při jakýchkoli odchylkách vás upozorní. Hodinky Amazfit GTS jsou voděodolné a vydrží až dva týdny každodenního zápřahu bez nutnosti nabití. Nejen, že s nimi můžete plavat, potápět se, jezdit na kole nebo běžet maraton, Amazfit GTS vaši aktvitu navíc zaznamenají, uloží a zvládnou během všech aktivit i skvěle vypadat!

Lehké a elegantní

Hodinky Xiaomi Amazfit GTS, které mají tenké kovové tělo s velice elegantním vzhledem, jsou na první pohled uměleckým dílem. Zakřivené 2,5D sklo pasuje do kovového rámečku jako ulité. Kompaktní hliníkové tělo váží necelých 30g, díky čemuž hodnky vypadají decentně a i během té nejnáročnější aktivty je témět necítíte. Vybírat si můžete ze škály šesti různých stylových barev silikonových náramků.

Display 1:1

Na hodinky s uspokojivým rozlišením 348x442 a displayem AMOLED o ploše 1,65" budete chtít oči nechat. Díky těmto vynikajícím hodnotám je display jasně a ostře čitelný i na přímém slunci. Obrazovka je obohacena živými barvami a je vytvarována do čtverce, čímž nabízí, oproti kulatým modelům, využitelnější plochu. Zobrazování ikonek si lze jednoduše navolit, tak, abyste měli vždy přehled o vašich sportovních výkonech a fyzické kondici.

Společník i pod vodou

Hodinky se pyšní voděodolností stupně 5 ATM. Zvládou déšť i sníh, hravě si poradí i s ledovou sprchu a potápět se s nimi můžete až do hloubky 50 metrů. Amazfit GTS dokonce rozpoznají různé plavecké styly a vše pečlivě zaznamenají. Se zabudovaným systémem GLONASS a integrovanou GPS budete mít přehled o trasách, které jste právě zdolali.

Dlouhá výdrž baterie

Amazft GTS klame tělem. Zdánlivě drobná základna obsahuje výkonnou baterii, která zvládne zásobovat hodinky energií i dva týdny běžného používání. Při zapnuté navigaci dokáží běžet až 25 hodin nepřetržitého provozu. A po zapnutí úsporného režimu přežijí bez nabití dokonce až měsíc a půl. I kdybyste si tedy chtěli zaběhnout ultramaraton, Amazfit GTS budou po vašem boku, aby vás úspěšně dovedly až do cíle.

Malý zdravotní asistent

Vaše zdraví a kondici nepřerušovaně sleduje zabudovaný a vysoce spolehlivý optický snímač BioTracker™ PPG. Během sportu monitoruje váš srdeční tep, abyste nepřesáhli bezpečné hodnoty, a v případě příliš vysokého tepu vás raději upozorní. Rozpozná i srdeční arytmii. Užitečná funkce je mimo jiné i analýza vašeho odpočinku nebo upozornění při dlouhé nečinnosti.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.65 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie336 h
Maximální výdrž baterie1104 h
Rozměry a váha
Výška47.2 mm
Šířka47.2 mm
Tloušťka10.8 mm
Hmotnost38.7 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTS s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.