Recenze Xiaomi Amazfit GTS

Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS
Xiaomi Amazfit GTS

Odborné recenze

  • Hranaté hliníkové tělo se zaoblenými rohy připomíná Apple Watch, displej s úhlopříčkou 1,64" je AMOLED, takže bude mít i podobně jasné barvy jako Apple Watch. Dokonce i jemnost je podobná, Amazfit má rozlišení 348 × 442 pixelů, Apple Watch na mírně větší úhlopříčce 1,78" přidává jen pár pixelů navíc: 368 × 448 pixelů.

  • Xiaomi patří aktuálně titul jedničky na trhu s nositelnou chytrou elektronikou a byť za to bezesporu vděčí především extrémně populárním náramkům Mi Band, nezanedbává své portfolio ani v kategorii chytrých hodinek. Zde má širokou nabídku produktů různých cenových kategorií a my se v dnešní recenzi podíváme na pomyslný střed této nabídky tvořený hodinkami Xiaomi Amazfit GTS s hranatým designem.

  • Chytrý náramek Xiaomi Mi Band se i po několika letech od představení originálního modelu stále těší obrovské popularitě a lze jej bez nadsázky označit za zařízení, které do velké míry formovalo trh s wearables. Jak se Xiaomi povedl další produkt z této kategorie? Sklidí Amazfit GTS stejný úspěch? Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS se zcela jasně inspirovaly Apple Watch.

  • Tentokrát se podíváme na zoubek chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit GTS, elegantnímu zařízení s precizním AMOLED displejem, všemi základními funkcemi a neodolatelnou cenou. Jsou tyhle hodinky opravdu tak úžasné, jak se na první pohled tváří? Právě to se pokusí odhalit následující řádky. Hned po oficiálním představení byly hodinky Xiaomi Amazfit GTS připodobňovány k Apple Watch.