Xiaomi Amazfit GTS 2e

Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 2e

Amazfit GTS 2e jsou chytré hodinky pro každého milovníka sportu, který chce mít přehled o svých aktivitách, a zároveň se díky svému esteticky zajímavému designu a černé barvě pouzdra stanou skvělým módním doplňkem. Na první pohled vás bezpochyby zaujme unikátní zaoblená 1,65 palcová AMOLED HD obrazovka, která se svou kvalitou displeje nemusí stydět ani vedle nejnovějších telefonů.

Bohatá výbava

Hodinky mají ve výbavě opravdu pestrou škálu sportovních režimů. Stačí si jen zvolit jeden z 90 podporovaných sportů, dát do tréninku všechno a následně se těšit z naměřených údajů během cvičení. Vzhled hodinek si zamilujete, můžete si jej totiž plně přizpůsobit díky široké nabídce předprogramovaných ciferníků, které ruku v ruce s barevnými řemínky dodají vašemu outfitu tu pravou "tečku". Obsahují kompas, akcelerometr, teploměr, barometr i gyroskop.

Vás osobní strážce zdraví

Hodinky jsou vybaveny snímačem BioTracker 2 PPG, a tak mohou bedlivě sledovat váš srdeční tep po dobu 24 hodin denně. Zároveň také sledují množství (saturaci) kyslíku v krvi, abyste měli své zdraví opravdu pod kontrolou. Funkce monitoringu spánku zase kontroluje délku REM fáze a bdění a nabídne vám řešení, jak být více odpočatý, aby vás přes den netrápila únava.

Spolehlivý akumulátor

Hodinky během maximálního využití dokáží sloužit až 7 dní a během standardního režimu užívání dokonce až 14 dní. V případě využívání jen nejzákladnějších funkcí dokáží vydržet v provozu až skvělých 24 dní. A pokud přístroji dochází baterie, upozorní vás na to zabudovaný indikátor.