Recenze Xiaomi Amazfit GTS 2e

Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e
Xiaomi Amazfit GTS 2e

Videorecenze

Momentálně nemá Sysloun k dispozici žádné videorecenze.

Odborné recenze

  • Amazfit má ve své nabídce hned několik chytrých hodinek, z nichž některé se liší skutečně jen v drobnostech. Loni v září jsme se dočkali představení modelů GTS 2 a GTR 2. Výrobce je následně doplnil o odlehčené varianty s přídomkem e. Jak se můžeme přesvědčit na oficiálních stránkách, hodinky jsou v podstatě zcela identické a jediná podstatná odlišnost spočívá v absenci Wi-Fi, což znamená, že hodinky s malým „e“ v názvu jsou plně závislé na konektivitě z telefonu.

  • Společnost Huami patří mezi poměrně známé výrobce nositelného příslušenství a populární jsou hlavně její hodinky Amazfit. Nové modely GTS 2e a GTR 2e vycházejí z hodinek GTS 2 a GTR 2, které byly představeny koncem října a jedná se vlastně o jejich odlehčené, levnější varianty. Ne ve všem jsou ale horší a třeba výdrží na baterii vyloženě potěší.

  • Čínská společnost Huami dle očekávání, v rámci na dálku konané konference CES 2021, přivedla na globální trh dvoje nové hodinky Amazfit GTS 2e a GTR 2e. Doplňuje nimi předchozí modely z druhé generace těchto populárních kousků nositelné elektroniky. Po stránce designu se příliš neliší, mají ale o dost jiné hodnoty výdrže. Díky dřívějšímu uvedení v Číně už známe parametry pár týdnů, teď k novinkám Amazfit GTS 2e a GTR 2e máme i oficiální ceny pro zbytek světa.

  • Samozřejmě že ano. Hodinky nemají Wi-Fi připojení a tak se budete muset spolehnout pouze na váš telefon. Model Amazfit GTS 2e disponuje 246 mAh baterií, celkovou váhou 25 gramů a samozřejmě nechybí ani NFC. To, že hodinky nemají Wi-Fi se pozitivně projevilo na samotné výdrži baterie. Hodinky vydrží až 14 dní na jedno nabití nebo 24 dní v režimu Basic Watch.