Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini jsou zmenšenou variantou své původní a základní verze Xiaomi Amazfit GTS 2. Od původní verze se liší především svou nižší hmotností a drobnějšími rozměry. Jejich tloušťka činí pouhých 8,95 milimetrů (bez snímačů) a váží 19,5 gramů (bez řemínku), a tak ani během dlouhého nošení jejich přítomnost na zápěstí příliš nezaznamenáte.

Krásný AMOLED displej

Na první pohled vás jistě potěší také krásný AMOLED dispej s úhlopříčkou 1,55" a funkcí Alway on Dispej. Obrazovka se pyšní jasem až 450 nitů, a tak budou všechny notifikace na přístroji skvěle čitelné i na přímém slunci. Obrazovku hodinek lze přizpůsobit vašemu vkusu - stačí pouze nainstalovat do vašeho chytrého telefonu aplikaci Zepp, kde je pro vás přichystáno až 50 různých ciferníků. Kromě toho je možné nahrát si na pozadí vlastní obrázek nebo fotografii.

Non stop měření tepu, kontrola stresu i více pohybu

Hodinky celý den bedlivě monitorují váš srdeční tep. Dokáží rozpoznat jakékoli abnormality a na ty vás okamžitě upozorní. Měří také úroveň stresu. Máte tedy k dispozici přesné údaje o tom, jak často a jak dlouho se stresujete a můžete se svým stresem začít účinněji pracovat a snižovat ho například pomocí dechových cvičení. Kromě toho vás hodinky upozorní při dlouhodobém sezení, abyste se trochu protáhli. Také budou bedlivě měřit a vyhodnocovat délku a kvalitu vašeho spánku, počítají kroky a z nich odvozují ušlou vzdálenost a spálené kalorie. Ženy bezpochyby ocení možnost sledování menstruačního cyklu. Nelze opomenout ani měření úrovně okysličení (saturaci) krve a podporu více než sedmdesáti sportovních aktivit.

Nabíjení jednou za 14 dní

Vylepšený systém správy baterie poskytuje Amazfit GTS 2 Mini na jedno nabití výdrž až 14 dní, a tak se na ně můžete opravdu spolehnout.