Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8

Informace o Apple Watch Series 8

Tvůj nepostradatelný společník toho teď umí ještě víc. Úplně nové snímání teploty pro hlubší vhled do vašeho zdraví. Detekci autonehody, ať můžeš být víc v klidu. Sledování fází spánku pro lepší přehled o tom, jak spíš. A nové tréninkové metody ve vylepšené aplikaci Cvičení. Budoucnost zdraví ještě nikdy nevypadala tak dobře.

Stále zapnutý Retina displej

Hladký a souvislý design dovedený do krajnosti. Apple Watch Series 8 mají brilantní velký stále zapnutý displej. Díky tenkému rámečku sahá až k okrajům a elegantně kopíruje křivky pouzdra. Na jasném stále zapnutém displeji vypadají detailní ciferníky parádně. A je na ně dobře vidět, i když máš ruku dole. Protože je displej velký, pohodlně se ti na něj vejdou všechny užitečné aplikace a snadno se prstem trefíš, kam potřebuješ.

Tužší kořínek

Inovace, které nám umožnily zkonstruovat tak krásný stále zapnutý displej od okraje k okraji, zároveň ohromně zvýšily jeho odolnost. Díky silnému přednímu sklíčku, robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne. Apple Watch Series 8 jsou odolné proti prachu podle specifikace IP6X.3 a odolné proti vodě dle WR50 pro plavání.

Na tvoje zdravější já

Čím víc informací o svém zdraví máš, tím víc toho pro něj můžeš udělat. Vyspělé zdravotní snímače na Apple Watch Series 8 ti poskytnou ucelený vhled a pomůžou ti líp pochopit, jak jsi na tom.

Představujeme snímání teploty.

Svému cyklu porozumíš jako nikdy. Apple Watch Series 8 mají inovativní nový snímač, který ve spánku monitoruje tvoji teplotu. Můžeš tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchto dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství. A když se tahle data propojí s informacemi o tepové frekvenci a záznamy o menstruaci, budeš mít o svém cyklu detailní přehled.

Nástroj snů.

Aplikace Spánek toho umí víc než jenom sledovat, jak spíš. Ukáže ti, kolik času připadá na fázi REM, kolik na základní spánek a hluboký spánek a kdy tě nejspíš něco probudilo.

Vaše zdraví neustále pod kontrolou

Aplikace EKG dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 8 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. V aplikaci Léky si můžeš diskrétně a pohodlně evidovat, jaké bereš léky, vitaminy a doplňky stravy.

Inovace, kterou snad nebudeš nikdy potřebovat.

Představujeme detekci autonehody. Automatická pomoc. Apple Watch Series 8 teď poprvé dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Detekce autonehody pak může automaticky zavolat záchranáře, poslat jim tvoji polohu a upozornit nouzové kontakty. Detekce autonehody je na Apple Watch novinka. Využívá kombinaci vylepšeného tříosého gyroskopu s vysokým dynamickým rozsahem a nového akcelerometru snímajícího vysoké zrychlení, mikrofonu, barometru, GPS a vyspělého algoritmu, který slučuje data z různých snímačů. Tenhle algoritmus vychází z více než miliónu hodin záznamů skutečných nehod.

Tolik způsobů, jak si dát do těla

Trénuj jako nikdy. Překonej se. Ať zrovna jdeš, běžíš, šlapeš do pedálů, nebo sportuješ jakkoli jinak, Apple Watch ti dají, co potřebuješ, ve vylepšené aplikaci Cvičení. A v nových zobrazeních cvičení hned uvidíš pokročilejší ukazatele, jako jsou zóny tepové frekvence a přizpůsobené intervaly. Pořád na sobě můžeš pracovat. Díky upozorněním budeš mít jasno o tempu, tepové frekvenci, kadenci a výkonu. Dej tomu formu, která tě dostane do formy.

Lepší spojení se vším, na čem ti záleží

Svůj svět máš po ruce. Vyřizuj hovory, posílej zprávy, streamuj muziku, přivolej si pomoc. Pomocí Apple Pay pak rychle zaplatíš rovnou ze zápěstí.

Tisíce způsobů, jak si je přizpůsobíš

Svoje oblíbené aplikace máš na zápěstí. Přímo na hodinkách máš přístup k desítkám tisíc aplikací v App Storu. To z Apple Watch dělá ideální osobní zařízení na všechno, co tě baví. Na ciferník si můžeš dát komplikace přesně na to, čemu se věnuješ. A ciferníky Nike jsou teď dostupné všem.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.69 – 1.9 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCApple pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Maximální výdrž baterie36 h
Rozměry a váha
Výška41 – 45 mm
Šířka35 – 38 mm
Tloušťka10.7 mm
Hmotnost32 – 38.8 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Varianty

41mm, hliníkové pouzdro, hvězdně bílé
41mm, hliníkové pouzdro, stříbrné
41mm, hliníkové pouzdro, temně inkoustové
41mm, hliníkové pouzdro, červené
41mm, pouzdro z nerezové oceli, grafitově šedé
41mm, pouzdro z nerezové oceli, stříbrné
41mm, pouzdro z nerezové oceli, zlaté
45mm, hliníkové pouzdro, hvězdně bílé
45mm, hliníkové pouzdro, stříbrné
45mm, hliníkové pouzdro, červené
45mm, pouzdro z nerezové oceli, grafitově šedé
45mm, pouzdro z nerezové oceli, stříbrné
45mm, pouzdro z nerezové oceli, temně inkoustové
45mm, pouzdro z nerezové oceli, zlaté

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Series 8 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.