Recenze Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 8

Odborné recenze

  • Apple Watch Series 8 jsou zkrátka skvělé. Jen jsou holt skvělé víceméně stejně jako Series 7, skoro stejně skvělé jako Series 6 a troufnu si říci, že až tak daleko nejsou ani od Series 5. Pohledem člověka, který neřeší peníze a prahne po nových Apple Watch, nad Series 8 bych neváhal. Kdybych se však měl na vše podívat trochu pragmaticky, osobně bych raději sáhl po levnějších Series 7.

  • Apple Watch Series 8 měly podle některých spekulací přinést velké změny, což se do značné míry potvrdilo. Změnou je větší a jasnější displej, který nově zasahuje až do samotných okrajů, nový režim snižující energetickou spotřebu, senzor teploty nebo detekci autonehody.

  • Upřímně, Apple Watch na mě nijak zvlášť nezapůsobily. Ano, stále jde o jedny z nejpropracovanějších smartwatch na trhu se zaměřením na běžného uživatele. Series 8 jasně ukazuje, že v segmentu chytrých hodinek (opět zdůrazňuji – pro běžné zákazníky, ne sportovce, potápěče atd.) jsme aktuálně na vrcholu a přinášet každý rok revoluční funkce prostě nejde.

  • Apple Watch Series 8 jsou zkrátka skvělé. Jen jsou holt skvělé víceméně stejně jako Series 7, skoro stejně skvělé jako Series 6 a troufnu si říci, že až tak daleko nejsou ani od Series 5. Pohledem člověka, který neřeší peníze a prahne po nových Apple Watch, nad Series 8 bych neváhal. Kdybych se však měl na vše podívat trochu pragmaticky, osobně bych raději sáhl po levnějších Series 7 (dokud budou), protože se dají sehnat o několik tisíc levněji.

  • U nejnovějších chytrých hodinek od společnosti Apple je potřeba se na produkt dívat dvojím metrem – Apple Watch Series 8 nejsou příliš inovativní a popravdě oproti loňské generaci toho moc nového nepřinášejí, ovšem stále platí, že jde o jeden z nejlepších produktů na trhu, který dává smysl pro ty, kteří chtějí to nejlepší a nepřecházejí z předchozích generací Apple Watch.

  • Apple v září 2022 po boku nových iPhonů 14 (Pro) představil také trojici Apple Watch. Konkrétně jsme se dočkali pokračování tradiční řady v podobě Apple Watch Series 8, kromě těch pak byly představeny také levnější Apple Watch SE 2. generace a naopak vrcholné Apple Watch Ultra. V tomto článku se každopádně společně podíváme na 5 důvodů, proč byste si měli připlatit a koupit Apple Watch Series 8 namísto SE 2. generace.