Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3

Informace o Apple Watch Series 3

Hodinky Apple Watch Series 3 rozhodně potěší tělo i duši – skvěle vypadají, udrží vás v kontaktu s přáteli a okolím a především budou inteligentně analyzovat vaši aktivitu a pomohou vám tak sledovat vaše pokroky a dosahovat lepších cílů a výsledků. Trénink je výzva, tak na to nebuďte sami! Ať už plavete, zvedáte činky, cvičíte jógu nebo kruhový tréning, všechny vaše výsledky se započítávají do kroužků Aktivity, které lze snadno sledovat na vašem iPhonu. Series 3 navíc dostaly do vínku operační systém WatchOS čtvrté generace, díy kterému nabízejí mnohem víc. Získejte rychlejší přístup k vašim oblíbeným aplikacím, přizpůste si ciferník podle vašeho stylu a aktuální nálady a sdílejte během chvlky své aktivity s přáteli.

Kvalita uvnitř i na povrchu

Fantastický design, lehké hliníkové pouzdro a prvotřídní hranatý AMOLED displej, ze kterého nespustíte oči. Tak lze definovat exteriérovou výbavu jablečných hodinek Series 3. Mají zabudovanou GPS, výškoměr a jsou voděodolné (do 50 metrů), takže si je bez obav můžete vzít s sebou do vany či do bazénu. Vnitřní baterie má při běžném provozu výdrž až 18 hodin. Vybírat můžete z řemínků v několika barevných odstínech.

Každý krok se počítá

Ať už se potíte v posilovně, jdete do práce nebo jste si vyrazili na klidnou procházku - kroužky Aktivity vám každý den přehledně připomenou, jak jste aktivní a v čem se zlepšujete. Pokud rychle střídáte různé aktivity, můžete mezi nimi velmi jednoduše přepínat a po ukončení aktivity si zobrazit souhrnné statistiky. Hodinky Watch Series 3 se stanou vaším osobním trenérem, který vás pochválí za každý pokrok a tím vás motivuje k ještě lepším výsledkům, které lze snadno sdílet s ostatními.

Dbejte o své zdraví

Hodinky Series 3 jsou vybaveny dvěma užitečnými aplikacemi - Srdeční tep ohlídá vaši tepovou frekvenci a s aplikací Dýchání se naučíte uvolnit a odbourat každodenní stres. Všechny naměřené údaje se ukládají nejen v zařízení samotném, ale i v telefonu, takže data máte k dispozici i zpětně. Nelze opomenout také funkci SOS, která přivolá pomoc v případě, že se ocitnete v nebezpečné situaci.

Každodenní asistent

Věčné hledání telefonu je minulostí. Všechny důležité zprávy a hovory vyřídíte během chvilky ze svého zápěstí. Zkontrolujte si svůj let. Vyřiďte nepřijatý hovor. Nechte si ukázat cestu. Naděte nejbližší parkoviště nebo potraviny. S Apple Watch Series 3 máte přehled o všem důležitém a potřebném a věci vyřídíte jednoduše a pohodlně. Díky ještě výkonnějšímu dvoujádrovému procesoru se navíc aplikace spouštějí dvakrát svižněji.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.5 – 1.65 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška42.5 – 38.6 mm
Šířka36.4 – 33.3 mm
Tloušťka11.4 mm
Hmotnost26.7 – 32.3 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Series 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.