Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Informace o Apple Watch Series 7

Celý zážitek z hodinek se točí kolem většího displeje, na kterém je všechno lepší a praktičtější. Series 7 jsou ztělesněním našich zatím nejvelkolepějších a nejodvážnějších nápadů.

Zapomeň na zákony fyziky

Naším cílem bylo sestrojit větší displej, a přitom prakticky nezvětšit rozměry samotných hodinek. Kompletním přepracováním displeje se nám podařilo zmenšit rámeček o 40 %, takže plocha obrazovky je teď skoro o 20 % větší než na Series 6. A o víc než 50 % větší než na Series 3. To už si za rámeček dáme.

Stále zapnutý dispej

Když se chceš podívat na čas, komplikace nebo jiné údaje z ciferníku, nemusíš zvedat zápěstí ani klepat na obrazovku. Displej je totiž pořád zapnutý. A taky o 70 % jasnější, když jsi vevnitř a máš ruku dole.

Jednolitý design

Lomem světla u okrajů vzniká jemný efekt zaoblení, takže displej a pouzdro působí jednolitým dojmem. Tlačítka v celém systému mají nový design uzpůsobený pro větší displej. Používání Kalkulačky nebo Stopek je tak ještě jednodušší. Dotykový snímač je teď integrovaný do OLED panelu a tvoří s ním jeden díl. To nám umožnilo snížit tloušťku displeje i rámečku.

Nejodolnější Apple Watch

Při realizaci naší vize většího stále zapnutého Retina displeje jsme museli provést radikální konstrukční změny. Ze stejných inovací se zrodilo i přední sklíčko s největší odolností proti prasknutí. Přední sklíčko je o 50 % tlustší, v nejsilnějším místě je dvakrát tlustší než na Apple Watch Series 6. Apple Watch Series 7 jsou odpolné proti nejen prachu, ale také proti vodě, takže si s nimi můžeš jít klidně zaplavat.

Zdraví na velkém displeji

Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Zkontroluj si tepovou frekvenci. A udržuj si zdravého ducha i tělo celou řadou dalších technik a inovací, jako je mindfulness nebo sledování spánku. Když jsi ve stresu, je dobré se na chvíli zastavit a zhluboka se nadechnout. Nová funkce Reflexe v aplikaci Mindfulness ti pomůže nastavit si cíl a zklidnit se pozorováním krásné animace. Se Series 7 máš o svém zdraví ještě lepší přehled.

Časomíra snů

Aplikace Spánek toho umí víc než jen sledovat spánek. Pomůže ti nastavit si cíle a naučit se chodit spát pravidelně ve stejnou dobu. Dokonce sleduje i dechovou frekvenci ve spánku.

Nabijí se v cukuletu

U Apple Watch Series 7 jsme přepracovali celý nabíjecí systém, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou nabíjecí architekturou a rychlonabíjecím USB‑C kabelem dobiješ baterii z nuly na 80 % už za 45 minut.

Motivace ve velkém

Měř si desítky různých cvičení. Započítávej všechny svoje aktivity. Hýbej se na 75 miliónů skladeb z Apple Music. Series 7 jedou vždycky naplno. Na větším displeji vidíš tréninkové údaje a pokrok ještě jasněji a přehledněji, ať pobíháš po lese, nebo plaveš v rybníce. A to není zdaleka všechno. Tak jedu, jedu!

Co potřebuješ, máš všude s sebou

Nasaď si Apple Watch a můžeš vyrazit. Na větší obrazovce Series 7 přehledně vidíš všechno, na čem ti záleží. A s mobilním připojením máš rodinu, přátele, hudbu, oznámení, fotky i cokoli dalšího pořád po ruce. Ani s sebou nemusíš brát telefon.

Vše, na co si vzpomeneš

Přímo na zápěstí máš přístup k tisícům aplikací z App Storu. To z Apple Watch dělá ideální osobní zařízení na všechno, co tě baví. Lyžování, focení, astronomie – stačí si vybrat. Aplikaci si stáhneš rovnou do Apple Watch a hned máš po ruce všechno, co potřebuješ. Sestav si vlastní ciferník s komplikacemi přesně na to, čemu se věnuješ. Třeba když jezdíš na kole, můžeš sledovat informace o dešti, větru a převýšení. Hotové ciferníky se dokonce dají e‑mailem nebo zprávou sdílet s rodinou a přáteli.

Dva ušlechtilé materiály, jeden hezčí než druhý

Precizním řemeslným zpracováním vznikly hodinky, které jsou stejně praktické jako elegantní. Apple Watch jsou k dostání ve dvou stylových provedeních – z nerezové oceli a stoprocentně recyklovaného hliníku.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.69 – 1.9 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCApple pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška41 – 45 mm
Šířka35 – 38 mm
Tloušťka10.7 mm
Hmotnost42.3 – 51.5 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Series 7 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.