Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Informace o Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 jsou synonymem pro sportování bez omezení. Jsou napěchované těmi nejlepšími technologiemi, sportovními režimy, zdobí je kvalitní Retina display a v nitru skrývají špičkový procesor. Novinkou je tělo vyrobené ze 100% recyklovatelného hliníku.
A co umí? Změří vaši tepovou frekvenci, EKG, připomenou všechny důležité události a stanou se pravou rukou vašeho chytrého telefonu. Jejich prostřednictvím si totiž bez větší ámahy stáhnete aplikaci, pustíte hudbu nebo zaplatíte účty.

Design dle vašich představ

Zvolte si sami osobitý design vašich Apple Watch Series 5. Řemínek přizpůsobíté svému vkusu a doplnit jej můžete perfektním pouzdrem. Ciferníky samozřejmě nezůstávají pozadu! Vyberte si ze stovky dostupných designů.

Vždy na očích

Apple Watch jsou vybaveny kvalitním Retina displejem, takže budete mít vždy na očích všechny důležité informace. Display je navíc vybaven funkcí Always-on display, nezhasíná tedy ani v případě, že odvrátíte zápěstí.

Pro každého sportovce

Nezáleží na tom, jak často sportujete, kde, kdy a jaký typ aktivity zrovna děláte. Ať už se budete věnovat jakémukoliv pohybu, Apple Watch Series 5 vám vždy nabídnou to nejlepší. Jsou vybaveny řadou sportovních režimů a statistik, díky kterým se trénování můžete věnovat naplno. Navíc vás aktivně podporují a sledují každý váš pokrok. Aby toho nebylo málo, jsou Apple Watch vybaveny kompasem a ukazatelem nadmořské výšky.

Nové aplikace Hluk a Sledování cyklu

Vylepšením je i aplikace Hluk, která vás dokáže upozornit ve chvíli nadměrného hluku ve vašem okolí. Pokud decibely dosáhnou úrovně, která by mohla poškodit váš sluch, hodinky vás okamžitě informují. Ženy ocení také aplikaci Sledování cyklu pro zaznamenávání informací o jejich menstruačním cyklu.

Užitečné funkce

Hodinky jsou připraveny interaktivními kroužky Aktivity, které se starají o to, abyste méně seděli a naopak byli více aktivní, hýbali se a cvičili. Všechny vaše splněné úkoly a cíle můžete snadno sdílet se svými přáteli. Apple Pay vám zase umožní platit bezkontaktně, aniž byste museli sahat pro peněženku nebo telefon do kapsy.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.57 – 1.78 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuNe
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška44 – 40 mm
Šířka38 – 34 mm
Tloušťka10.7 mm
Hmotnost40 – 48 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Series 5 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.