Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6

Informace o Apple Watch Series 6

Pokud chcete žít zdravěji, sportovat efektivněji, mít dokonalý přehled a zároveň si chcete dopřát ty nejchytřejší hodinky, které jsou momentálně na trhu dostupné, určitě sáhněte po Apple watch Series 6. Pomocí hodinek můžete bezkontaktně platit, poslouchat hudbu, telefonovat, odpovídat na e-maily, využívat navigaci či si změřit EKG.

Měření hladiny kyslíku v krvi

Nově se u Apple Watch Series 6 setkáte s měřením hladiny kyslíku v krvi. Díky perfektně vyladěném snímači můžete vždy a všude zjistit, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík a kolik si ho dopřává. Hodinky monitorují saturaci kyslíkem po celých 24 hodin, budete mít tudíž skvěý přehled o vaší fyzičce.

Chytrá korunka Digital Crown a EKG

Hodinky mají zabudované elektrody a současně se zadním sklíčkem dokáží snímat elektrické impulzy srdce. Stačí pouze přiložit váš prst ke korunce Digital Crown. Korunka nasnímá srdeční impulzy a během 30 vteřin vám vygeneruje vlnový průběh EKG. Přístroj tak dokáže odhlait i jakékoliv abnormality srdečního rytmu.

Sledování spánku

Aplikace Spánek přesně monitoruje kvalitu toho, jak spíte. A pokud zrovna nejste zrovna zdatní ve spánkové hygieně, hodinky vám alespoň budou průvodcem ve zlepšení vašich spánkových návyků. Výsledky si pak opět můžete kdykoliv porovnat.

Dostanou vás do nejlepší formy

Series 6 nabízí díky špičkové senzorové výbavě ještě přesnější měření tréninků, abyste se dostali do nejlepší formy. Můžete si zvolit z desítky různých cvičení, od běhání, přes chůž až po tanec, jógu či plavání. A pokud náhodou nebudete mít zrovna dostatek motivace k pohybu, kroužky Aktivity jsou výbornou vzpruhou, abyste se více hýbali, cvičili a celkově žili zdravěji.

Jasnější displej a stále aktivní výškoměr

Špičkový Retina displej dokáže být stále zapnutý, abyste měli o všem dokonalý přehled, aniž byste museli zvedat zápěstí kvůli probuzení hodinek. Na pístoj bude nvíc radst pohledět - v AppStore objevíte obrovské množství ciferníků, které vyhoví skutečně každému a každé příležitosti. Hodinky mají také stále aktivní výškoměr. Ten bedlivě sleduje a zaznamenává změny nadmořské výšky a přináší ještě přesnější data o vašich aktivitách uvnitř i venku.

Hudba a podcasty

Apple Music vám dopřeje výběr z více než 70 miliónů skladeb a také oblíbené podcasty. Hudbu si díy hodinkám můžete užívat rovnou z vašeho zápěstí, nebude tedy potřeba při každém tréningu mít mobil po kapsách.

Dokonalé propojení s iPhony

Hodinky vám po spárování s iPhonem umožní vyřídit hovor i rychle odpovědět na klíčový mail. Nabídnou také služby navigace díky integrovanému kompasu a GPS nebo možnost bezkontaktně platit pomocí Apple Pay a mnohem více.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.57 – 1.78 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCApple pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška44 – 40 mm
Šířka38 – 34 mm
Tloušťka10.4 mm
Hmotnost30.5 – 36.5 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Series 6 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.