Recenze Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 6

Odborné recenze

  • První říjnová neděle se na Jablíčkáři ponese ve znamení recenze Apple Watch Series 6. Právě tu jsem pro vás v uplynulých dvou týdnech poctivě připravoval a v následujících řádcích si všechna má zjištění a dojmy společně probereme. Pokud tedy nad nejnovějšími Apple Watch přemýšlíte, následující řádky by vám mohly v rozhodování se pomoci. Proč měnit něco, co zkrátka funguje.

  • Je tu poslední zářijový víkend a s ním i dlouho očekávaná recenze Apple Watch Series 6, skrze kterou se vám pokusíme tyto nové smartwatch z dílny kalifornského giganta představit co možná nejpodrobněji. Vyplatí se do šestek jít každému, nebo dávají smysl jen některým uživatelům? A co výdrž jejich baterie, výkon či měřič okysličení krve? To a mnohem víc vám prozradí následující řádky. Pohodlně se tedy usaďte, recenze Apple Watch Series 6 právě začíná.

  • Nový rok, nové Apple Watch. Nejnovější chytré hodinky od Applu, tentokrát s číslem 6, přicházejí v nových barevných variantách, s jasnějším Always-On displejem a také schopností změřit okysličení krve. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? Nové Apple Watch 6 a cenově dostupné Apple Watch SE dorazily, na rozdíl od iPhonů 12, bez zpoždění, o revoluci (kterou očekáváme právě u nových iPhonů) však v tomto případě nemůže být řeč.

  • Apple Watch jsou jednoznačně již několik let nejúspěšnějšími chytrými hodinkami na trhu. Několik výrobců se snaží svými výrobky napodobit hodinky od Applu, ale marně. Kalifornský gigant drží výsadní pozici a troufnu si tvrdit, že tomu tak i několik dalších let bude. Letos po boku vlajkových Series 6 byly dokonce představeny Apple Watch SE, které zaplňují díru na trhu a jsou ideální pro méně náročné uživatele a děti všech iRodičů.

  • Tak jsem se konečně dočkal. Mé Apple Watch 5. generace už nosí na zápěstí manželka a já jsem šťastným majitelem nových Apple Watch Series 6 v provedení (PRUDUCT) RED. Mimo mě se upgradu dočkalo také několik dalších členů naší rodiny. Je vtipné sledovat, jaká lavina se strhne, když rodina zjistí, že pořizujete nový model. Začne tradiční výměnný obchod. A jaké tedy ty nové hodinky jsou? Byl důvod k upgradu?

  • V minulých letech se stalo tradicí, že Apple každý rok v září představuje nové produkty. Letošní rok není výjimkou, byť skladba odhalených zařízení je poněkud jiná. Kvůli pandemii nemoci COVID-19 jsme byli ochuzeni o novou generaci iPhonů, které podle dobře informovaných zdrojů nabraly zhruba měsíční zpoždění a budou představeny až v říjnu. V tomto článku si představíme novou generaci nejpopulárnějšího nositelného příslušenství na světě.