Recenze Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3

Odborné recenze

  • Jak je u Applu zvykem, ani letos nás neochudil o nové produkty. Dočkali jsme se tedy nejenom iPhonů, ale také nové generace Apple Watch s přídomkem Series 3. Apple se poslední léta drží své osvědčené šablony a nejinak je tomu u Apple Watch: prakticky úplně stejný design, vyšší výkon a větší výdrž na baterii. Apple Watch Series 3 sice dostaly také integrovanou SIM kartu, avšak ta v České republice nefunguje.

  • SdílejShare Nové technologie patří na ruku, na zápěstí. Nové hodinky od Applu samozřejmě vizy splňují. Watch 3 jsou zatím tím posledním, co si Apple pod pokličkou mobilních technologií uvařil. Od konkurence vzešel produkt, který odemkne MacBook. To ovšem není poslední funkce. Firma jde s produkty na trh o něco déle, což se může jevit jako kopírování konkurence. Ale pokud hodinky zapojíte do ekosystému, budete zírat.

  • Nová, již třetí generace hodinek, přišla spolu s novými iPhony. Apple Watch 3 přináší spoustu novinek včetně podpory GPS a LTE. Co dalšího hodinky umí a vyplatí se upgrade z první či druhé verze? Nejprve se podívejme, jak šel čas s chytrými hodinkami Apple Watch od první verze až po současnou třetí sérii. Hodinky se měnily především z hlediska výkonu, ale přibyly taktéž nové funkce.