Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Informace o Xiaomi Mi Note 10 Lite

Precizně designovaný telefon krytý Corning Gorilla Glass 5 sklem, integrovaný vyladěný senzor otisků prstů, platforma MIUI 11, zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy a přední kamera na selfie snímky a videa - to je Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Čtyři objektivy

Přední fotoaparát disponuje čtyřmi objektivy - 64Mpx objektiv pro každodenní focení ve skvělém rozlišení, ultraširokoúhlá kamera na focení přírodních panoramat, makro objektiv pro perfektní zachycení miniaturních objektů a na portréty je nachystaný hloubkový objektiv s 5 Mpx.

Profesionální vlogy

Mezi množstvím funkcí a možností nastavení pro fotografie i videa najdete také speciální režim pro natáčení vlogů. Tak budou vaše každodenní videa vypadat ještě o něco lépe a po provedení všech úprav, které potřebujete, je můžete snadno sdílet s přáteli.

Dlouhá doba výdrže, krátká doba nabíjení

Velkokapacitní 5 260mAh baterie zajistí, že můžete bez problému přístroj používat i dva dny na jedno nabití. Pokud vám energie přeci jen klesne k nule a budete muset sáhnout po nabíječce, určitě oceníte podporu rychlého 30W nabíjení.

MIUI 11

Jako operační systém ve smartphonu najdete Android 10 s nadstavbou MIUI 11. Funkce Mi Share vám umožní sdílet fotografie, videa i soubory s dalšími zařízeními Mi ještě rychleji a Mi Doc Viewer vám usnadní prohlížení dokumentů i prezentací.

Herní režim

Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G pracuje perfektně, spolehlivě a bezchybně i při maximálním zátížení. Pokud nechcete být během hry vyrušení, pomůže vám režim Gaming Toolbox 2.0,díky kterému si nastavíte, zda chcete během hry telefonovat nebo blokovat všechny notifikace.

Bezpečné odemykání

Čtečka otisků prstů je integrovaná přímo v displeji, a tak vás při odemykání nebude zdržovat hledání a tisknutí tlačítka. Jednoduševezměte telefon do ruky a máte jej ihned k dispozici. Senzor funguje bez problému za jakéhokoli počasí i teploty.