Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10

Informace o Xiaomi Mi Note 10

Zaznamenejte každý důležitý moment s pomocí elegantního a superrychlého smartphonu Xiaomi Mi Note 10. Jedná se o první kousek na světě, který je vybaven pěti objektivy s fantastickým rozlišením 108 Mpx - vykouzlí tak fotografie v rozlišení 12032 x 9024 px, což je dvanáctkrát více než u 4K, a díky kterému budou vaše snímky konkurovat i profesionálům. Exteriér vás nadchne zaobleným 3D AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,47“, který se postará o špičkový vizuální zážitek. Navíc také vyniká bleskově rychlým procesorem, stabilním provozem a neskutečnou výdrží baterie.

První sériově vyráběný fotoaparát s rozlišením 108 Mpx

Mobilní telefon Mi Note 10 je vybaven fotoaparátem s rozlišením 108 Mpx, který umí vykouzlit fotografie v rozlišení 12032 x 9024 pixelů, což je 12krát víc než 4K! Díky mimořádnému obrazovému snímači o velikosti 1/1,33″ poráží fotoaparát mobilního telefonu většinu digitálních fotoaparátů. Tím, že zachytí více světla i detailů, dokonale přenese velkolepost každé krajiny. Není to úžasné?

Portrétní objektiv s rozlišením 12 Mpx

Optimální kvalita portrétů díky 50 mm objektivu. Duální pixely zvyšují přesnost zaostření. Velikost pixelu 1,4 μm, přesné automatické ostření a měkké světlo pro zachycení krásných obrazů i za tmy.

Selfie objektiv s rozlišením 32 Mpx

Ultra vysoké rozlišení, schopné zaznamenat i ty nejdrobnější detaily, jako jsou sponky na vlasy, řasy a obličejové rysy. Funkce úprav jsou přitom stejně kvalitní jako dříve.

Režim pro vlogování a Noční režim 2.0

Nový režim pro vlogování vám umožní žít si po svém. První mobilní telefon značky Xiaomi, který podporuje Noční režim 2.0 a je vybaven možností RAW, takže umožňuje fotografovat bez obav i za tmy.

Nová reaktivní čtečka otisků prstů v displeji

Mobilní telefon Mi Note 10 využívá zcela novou technologii odemykání ultratenkých displejů a optimalizuje zážitek z odemykání za jasného světla, se suchými prsty a při nízkých teplotách. Zvýšila se nejen citlivost snímače, ale také jeho rychlost.

Velká baterie a rychlé nabíjení

Baterie s ultra vysokou kapacitou 5260 mAh pro více než dva dny používání, nabíjení s výkonem 30 W, rychlonabíjení, 100% nabití za nejkratší možnou dobu 65 minut.

Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 730G

Nejsilnější procesor v sérii Qualcomm 7, Snapdragon 730G nabízí maximální frekvenci až 2,2 GHz, maximální rychlost 700 MHz a všestranně vyšší rychlost operací, hraní her, AI atd.