Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 10 Pro

Informace o Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro lze bez nadsázky zařadit mezi nejlepší fotomobily vůbec. Neskutečných 5 čoček a dechberoucích 108 Mpx vám představí, že mezi špičku telefonů s dokonalou fotosoustavou zaslouženě patří. Na první pohled si vás také podmaní precizně vybroušený displej, který šetří váš zrak, a pokud budete přístroj využívat díky šetrnosti dispeje celý den, na nabíječku si ani nevzpomenete. A kdyby bylo přecijen potřeba telefonu dodat chybějící energii, s 30W nabíječkou je za hodinu opět plně k dispozici. Telefon je maximálně bezpečný, bleskově rychlý, spolehlivý a čtečka otisků prstů je nyní integrována přímo do dispeje.

První sériově vyráběný fotoaparát s rozlišením 108 Mpx

Mobilní telefon Mi Note 10 Pro je vybaven fotoaparátem s rozlišením 108 Mpx, který umí vykouzlit fotografie v rozlišení 12032 x 9024 pixelů, což je 12krát víc než 4K! Díky mimořádnému obrazovému snímači o velikosti 1/1,33″ poráží fotoaparát mobilního telefonu většinu digitálních fotoaparátů. Tím, že zachytí více světla i detailů, dokonale přenese velkolepost každé krajiny. Není to úžasné?

Teleobjektiv s rozlišením 5 Mpx

Díky teleobjektivu s 10x hybridním zoomem a 4osovou OIS toho uvidíte mnohem více.

Portrétní objektiv s rozlišením 12 Mpx

Optimální kvalita portrétů díky 50 mm objektivu. Duální pixely zvyšují přesnost zaostření. Velikost pixelu 1,4 μm, přesné automatické ostření a měkké světlo pro zachycení krásných obrazů i za tmy.

Ultra širokoúhlý objektiv s rozlišením 20 Mpx

Úhel 117°, ultra širokoúhlý objektiv, panoramatické zobrazení jediným kliknutím.

Selfie objektiv s rozlišením 32 Mpx

Ultra vysoké rozlišení, schopné zaznamenat i ty nejdrobnější detaily, jako jsou sponky na vlasy, řasy a obličejové rysy. Funkce úprav jsou přitom stejně kvalitní jako dříve.

Režim pro vlogování a Noční režim 2.0

Nový režim pro vlogování vám umožní žít si po svém. První mobilní telefon značky Xiaomi, který podporuje Noční režim 2.0 a je vybaven možností RAW, takže umožňuje fotografovat bez obav i za tmy.

Nová reaktivní čtečka otisků prstů v displeji

Mobilní telefon Mi Note 10 Pro využívá zcela novou technologii odemykání ultratenkých displejů a optimalizuje zážitek z odemykání za jasného světla, se suchými prsty a při nízkých teplotách. Zvýšila se nejen citlivost snímače, ale také jeho rychlost.

Velká baterie a rychlé nabíjení

Baterie s ultra vysokou kapacitou 5260 mAh pro více než dva dny používání, nabíjení s výkonem 30 W, rychlonabíjení, 100% nabití za nejkratší možnou dobu 65 minut.

Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 730G

Nejsilnější procesor v sérii Qualcomm 7, Snapdragon 730G nabízí maximální frekvenci až 2,2 GHz, maximální rychlost 700 MHz a všestranně vyšší rychlost operací, hraní her, AI atd.

MIUI 11: Pro snadnější život

Mobilní telefon Mi Note 10 Pro je vybaven novým minimalistickým designem operačního systému MIUI. Díky novému displeji získal dříve statický design dynamiku. Každé nové oznámení ohlašuje blikáním kontrolky. Díky funkcím Mi Doc Viewer, Mi Share a bezdrátovému tisku získáte ještě větší pohodlí.