Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31

Informace o Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31 na první pohled zaujme svým hladkým povrchem, zaoblenými rohy a úzkým tělem, díky kterému vám padne do ruky jako ulitý a bude se vám s ním velmi pohodlně manipulovat i jednou rukou. Obrazovka je téměř bezrámečková, hraje všemi barvami, pestrými odstíny a disponuje také skvělým rozlišením. Na zadní straně Galaxy A31 najdeme čtveřici fotoaparátů, které si stejně hravě poradí s horskými panoramaty, jako zvládnou zachytit kapku vody. Uvnitř telefonu se skrývá baterie s ohromnou kapacitou s podporou rychlého nabíjení a pro milovníky her je připraven herní režim Game Booster, který ve spolupráci s výkonným procesorem nadchne i náročné hráče.

Skvělá obrazovka stvořená pro filmy

Ponořte se do velkého 6,4palcového Infinity-U displeje Galaxy A31. Široký poměr stran zaplní obrazovku obsahem od okraje k okraji. Sledujte vaše oblíbená videa, hry a live streamy v živém FHD+ Super AMOLED.

Tenký z vnějšku, silný uvnitř

Vše, co očekáváte od telefonu s tenkým tělem. Galaxy A31 má velkou baterii s kapacitou 5 000 mAh uloženou v těle o tloušťce 8,6mm, které skvěle padne do ruky a přichází s geometrickým designem s lesklým finišem. Vyberte si z barev Prism Crush Black, Prism Crush White, Prism Crush Blue nebo Prism Crush Red.

Úžasný čtyřnásobný fotoaparát, který zachytí více

Tvořte 48Mpx hlavním fotoaparátem ostré a jasné snímky ve dne v noci v ultra vysokém rozlišení. Ultraširokoúhlý 8Mpx fotoaparát s úhlem záběru 123° zachytí ještě větší scénu. Zvolte si vylepšený 5Mpx makro fotoaparát pro špičkové přiblížené záběry a ujistěte se, že focený objekt vždy vynikne pomocí několika efektů Živého zaostření s 5Mpx Depth fotoaparátem.

Poutavé selfies snadno a rychle

Nyní budou všechna vaše selfies vypadat skvěle. Pro váš úžasný každodenní look je Galaxy A31 vybaven 20Mpx předním fotoaparátem poskytujícím vám jasné fotky ve vysoké kvalitě. A díky funkci Živé zaostření jemně rozostří pozadí, takže vaše tvář ještě více zazáří.

Skvělá baterie s maratonskou výdrží

Když žijete život naplno, potřebujete telefon, který má výdrž. Baterie s kapacitou 5 000 mAh má dostatek energie, aby vám umožnila streamovat, sdílet a hrát hry. A když vám začne pomalu docházet, zapojte ji a nabijte pomocí 15W rychlého nabíjení.

Získejte více místa na zábavu

Galaxy A31 má rychlé zpracování dat a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit na daný okamžik. Pokročilý osmijádrový procesor a až 4/6GB RAM poskytují plynulý a efektivní výkon. Stahujte více a mažte méně dat s až 64GB/128GB interním úložištěm. Přidejte ještě více s 512GB microSD kartou.

Game Booster vám poskytne výhodu

Maximalizujte svůj výkon s funkcí Game Booster. Zbavte se rozptýlení a zapněte hru pomocí speciálního rozhraní a snadno přístupného menu. Frame Booster poskytuje grafice plynulý a realistický pohyb. Game Booster si při hraní zapamatuje váš styl použití telefonu a optimalizuje baterii, teplotu a paměť, takže můžete ve hře předvést to nejlepší.

Klíčem je váš otisk prstu

Galaxy A31 přichází s high-tech biometrickým ověřením. Čtečka otisků prstů zabudovaná v displeji rozpozná váš unikátní otisk, takže jste jediní, kdo jej odemkne jedním snadným pohybem.