Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A21s

Informace o Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21s padne do vaší ruky jako ulitý. Je elegantní, má holografická záda a vybrat si můžete hned ze 4 barevných variant. Obrazovka o velikosti 6,5" vám téměř nahradí filmové plátno a zážitek ze sledování ještě umocní naprosto minimální rámečky. Fotoaparát vám bude stále k dispozici při fotografování jak těch nejmenších detailů, tak i přírodních panoramat. Nadupadný procesor, velkokapacitní baterie a velká interní paměť snesou jakkoliv náročné požadavky uživatele a postarají se o maximální výkon.

Awesome kino obrazovka

Ponořte se do velkého 6,5palcového Infinity-O displeje Galaxy A21s. Široký poměr stran obrazovky vám umožní sledovat obsah od okraje k okraji. Sledujte vaše oblíbená videa, hry a live streamy na displeji v rozlišení HD+.

Stylový look, komfortní držení

Galaxy A21s má lesklý holografický finiš, který vás okamžitě zaujme. Jemné křivky těla telefonu umožňují snadné a bezpečné držení při ovládání. Vyberte si z černého, bílého, modrého nebo červeného provedení, které se sladí s vaším jedinečným stylem.

Čtyři fotoaparáty pro ještě lepší fotografie

S hlavním 48Mpx fotoaparátem získáte ostré a jasné fotografie v ultra vysokém rozlišení ve dne v noci. Ultraširokoúhlý 8Mpx fotoaparát s úhlem záběru 123° zachytí ještě větší prostor. Zvolte vylepšený 2Mpx Macro fotoaparát pro vysoce kvalitní záběry zblízka a ujistěte se, že objekt vždy vynikne pomocí 2Mpx Depth fotoaparátem s efekty Živé zaostření.

Macro fotoaparát zachytí všechny detaily zblízka

Vestavěný 2Mpx Macro fotoaparát (40mm) čtyřnásobného fotoaparátu vám čistě a kvalitně pomůže zachytit velmi jemné detaily přiblížených záběrů. Použijte a upravte přirozené rozostření pozadí, abyste izolovali objekt a zvýšili jeho vizuální dopad.

Depth fotoaparát přivede focený objekt do centra pozornosti

2Mpx Depth fotoaparát vám umožní upravit hloubku pozadí před i po pořízení fotky. Depth fotoaparát redukuje rušivé prvky v pozadí vašich fotek, aby vypadaly ještě profesionálněji.

Poutavé selfies snadno a rychle

Nyní budou všechna vaše selfies vypadat skvěle. Pro váš úžasný každodenní look je Galaxy A21s vybaven 13Mpx předním fotoaparátem poskytujícím vám jasné fotky ve vysoké kvalitě. A díky funkci Živé zaostření jemně rozostří pozadí, takže vaše tvář ještě více zazáří.

Maratonská výdrž baterie

Když žijete život naplno, potřebujete telefon, který má výdrž. Baterie s kapacitou 5 000 mAh (typická) má dostatek energie, aby vám umožnila streamovat, sdílet a hrát hry. A když vám začne pomalu docházet, nabijte ji pomocí 15W rychlého nabíjení.

Dopřejte více místa zábavě

Galaxy A21s má rychlé zpracování dat a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit na daný okamžik. Pokročilý osmijádrový procesor a až 4GB RAM poskytují plynulý a efektivní výkon. Stahujte více a mažte méně dat s až 128GB interním úložištěm. Přidejte ještě více s 512GB microSD kartou.