Samsung Galaxy A41

Samsung Galaxy A41
Samsung Galaxy A41
Samsung Galaxy A41
Samsung Galaxy A41

Informace o Samsung Galaxy A41

Jestli vás něco jen tak neomrzí, pak je to rozhodně výkonný a kompaktní telefon Samsung A41. Vaše oblíbené filmy a seriály můžete sledovat na širokém displeji ve Full HD+ rozlišení. Telefon disponuje statným procesorem a interní pamětí s možností rozšíření o externí úložiště a díky silné baterii můžete všechny funkce tohoto smartphonu využívat po velmi dlouhou dobu.
Širokoúhlý fotoaparát s trojicí čoček vám zajistí ostré, křišťálově čisté záběry a herní svět vám zpestří funkce Game Booster.

Široký displej, který si užijete od okraje k okraji

Ponořte se do obrazu na velkém, 6,1" Infinity-U displeji Galaxy A41. Široký poměr stran zaplní displej obsahem od okraje k okraji. Sledujte svá oblíbená videa, hry a online streamy v detailním rozlišení Full HD+ na obrazovce postavené na technologii Super AMOLED.

Lehký a kompaktní design, který vám přesně padne do ruky

7,9 mm tenké tělo Galaxy A41 a ergonomicky zaoblená záda mu dodávají komfortní úchop umožňující snadné ovládání obrazovky. Nechte vyniknout svou osobnost a vyberte si z dynamických vzorů v barvách Prism Crush Black, Prism Crush White nebo Prism Crush Blue.

Trojitý fotoaparát zachytí vaše životní okamžiky

Pokročilým trojitým fotoaparátem Galaxy A41 vytvoříte ostřejší, dokonale ohromující snímky. Foťte křišťálově čisté záběry s hlavním 48Mpx objektivem po celý den. S 8Mpx ultraširokoúhlým objektivem do záběru dostanete více z toho, co vidíte, a 5Mpx Depth objektiv vám pomůže zaostřit na to, co je důležité.

Objevte širší pohled na svět

Zachyťte více z okolního světa pomocí ultraširokoúhlého fotoaparátu se širším úhlem záběru. S 48Mpx hlavním objektivem budou vaše denní záběry ostré a jasné.

S Depth objektivem vynikne na snímcích to nejdůležitější

5Mpx Depth objektiv vám umožní přizpůsobit hloubku ostrosti před vytvořením snímku i poté. Pokročilý 5Mpx Depth objektiv zbaví vaše fotky nežádoucího šumu na pozadí, aby vypadaly profesionálněji.

Vytvářejte selfies, která nadchnou okolí

Určitě chcete, aby byla vaše selfíčka perfektní. Abyste každý den vypadali skvěle, pořizujte je 25Mpx předním fotoaparátem Galaxy A41, který fotí ostré snímky ve vysokém rozlišení. A díky funkci Živé zaostření, která jemně rozostří pozadí, bude váš obličej středobodem fotografie.

Výkon, kterému nedojde dech

Když si venku užíváte, potřebujete telefon, který vydrží. Baterie s kapacitou 3 500 mAh vám umožní po dlouhou dobu streamovat, sdílet a hrát hry. A když jí začnou docházet procenta, zapojte nabíječku a dodejte jí energii pomocí až 15W rychlého nabíjení.

Dopřejte si více prostoru na hraní

Galaxy A41 láká na vysoký výpočetní výkon a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit na to, co se právě děje. Pokročilý osmijádrový procesor a 4 GB RAM zajišťují skvělý výkon a plynulý chod. S 64GB interním úložištěm můžete více dat stahovat a méně jich mazat. Rozšířit úložný prostor můžete pomocí až 512GB microSD karty.

S funkcí Game Booster budete mít náskok

Podávejte maximální výkony s funkcí Game Booster. Zbavte se rozptylování a zlepšete své herní výsledky díky speciálnímu rozhraní a snadno dostupnému menu. Funkce Frame Booster dodá pohyblivé grafice hladký, realistický vzhled. Game Booster navíc analyzuje, jakým způsobem telefon používáte, a na základě toho optimalizuje výdrž, teplotu a využití paměti.