Recenze Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31

Odborné recenze

  • Najít v portfoliu Samsungu cenově zajímavý model na pomezí nižší střední a střední třídy je v poslední době nadlidský úkol. I názvem níže postavené kousky řady Galaxy A se cenou šplhají do nečekaných výšin. Důkazem budiž Samsung Galaxy A31. Ten sice láká na kvalitní displej, čtyři fotoaparát nebo velkou baterii, ale současně se prodává za více než 7 tisíc korun.

  • Nový model s označením Galaxy A31 je poměrně zajímavý kousek, který nabídne třeba velice dobrý displej nebo velkou baterii. Samsung si ovšem tak trochu střílí do vlastních řad, neboť novinka zajímavostí převyšuje stejně drahý model A41. Při prvním pohledu na novinku s označením Galaxy A31 máme pocit, že už jsme ji někde viděli.

  • Model Galaxy A31 byl poprvé představen již v březnu a nabízel základní výbavu střední třídy. K jeho přednostem patří 6,4palcový Super AMOLED displej, velká 5 000mAh baterie a čtyři fotosnímače s hlavním objektivem, který se holedbá rozlišením 48 megapixelů. Z další výbavy dlužno zmínit MediaTek Helio P65, NFC i 3,5mm audiojack.

  • Samsung dnes představil nový smartphone Galaxy A31. Mezi jeho hlavní přednosti patří multifunkční fotoaparát se čtyřmi moduly, prostorný 6,4″ displej a baterie s vysokou kapacitou 5000 mAh. Samsung Galaxy A31 disponuje hlavním fotoaparátem s rozlišením 48 Megapixelů. Ten doplňuje 8Mpx širokáč s úhlem záběru 123 stupňů. Nezapomnělo se ani na 5Mpx makro objektiv a 5Mpx kamerku pro detekci hloubky scény. Přední selfie kamerka má 20 Mpx.

  • Jihokorejský Samsung vysílá na tuzemský trh další telefon ze “střední” řady A. Češi si tu budou moci brzy pořídit nový model Galaxy A31. Mezi jeho hlavní přednosti patří multifunkční fotoaparát se čtyřmi moduly, displej Infinity-U a baterie s vysokou kapacitou 5000 mAh. Mobil bude v ČR v prodeji od 10. července. Parametry i cena telefonu Samsung Galaxy A31 se nacházejí v následujícím přehledu.