Microsoft Xbox One

Microsoft Xbox One
Microsoft Xbox One
Microsoft Xbox One
Microsoft Xbox One

Informace o Microsoft Xbox One

S herní konzolí Xbox One okusíte exkluzivní zábavu, kterou rozhodně jen tak někde nenajdete. Xbox One totiž nabízí nejpokročilejší režim multiplayerového hraní a ty největší herní pecky vůbec. Funkce Smart Match zajistí, že najdete přesně takové spoluhráče a soupeře, kteří přesně odpovídají vašemu hernímu vkusu a dovednostem. Konzole se navíc ochlubí také rychlým přepínáním mezi zábavnými aplikacemi a multitasking zvládne na jedničku - umožní vám vedle sebe připnout film, hru i živé televizní vysílání.

Bezdrátový ovladač

Xbox One potěší nejedoho hráče svým skvěle vyladěným herním ovladačem, který mimo jiné prošel i řadou inovací. Díky funkci Impulse Trigger si budete moci vychutnat hraní na úplně nové úrovni. Vibrační motory umístěné ve spouštích vám rozvibrují konečky prstů při každém nárazu nebo bouračce. Celkový dojem pak ještě podpoří citlivé páčky a směrový ovladač.

Bezva poslech

Součástí balení jsou také pohodlná chatovací sluchátka, která se postarají o bezkonkurenčně čistý digitální zvuk. Nastavení hlasitosti si navíc můžete snadno upravovat, aniž byste museli dát z rukou ovladač.

Kolekce her Xbox 360

Na Xbox One si vychutnáte obě generace her - jak digitálních titulů, tak i titulů na diskových nosičích. Navíc si své dosažené výsledky, herní skóre, doplňky a uložené pozice můžete kdykoliv zobrazit. A pokud navíc budete členy Xbox Live Gold, můžete s přáteli hrát multiplayerové, aniž by bylo důležité, jakou konzoli používají.

Zvládne víc

Televizní pořady, filmy, videa i hry – vše budete mít přehledně na jednom místě. Už se nebudete muset rozhodovat, kterou z vašich oblíbených činností upřednostníte. Xbox One vám dopřeje požitek z více činnosti najednou. Můžete si vedle sebe připnout třeba film a hru a
rychle mezi nimi přepínat. Můžete být také v kontaktu s přáteli i rodinou pomocí Skypu, přičemž nebude nic bránit tomu, abyste zároveň sledovali televizní vysílání. Nerozdělujte svůj čas, když stačí rozdělit obrazovku.

Propojení s Windows 10

Díky propojení Xbox Live do Windows 10 získáte přístup k celosvětové hráčské komunitě. Navíc lze přímo z konzole Xboxu streamovat hry na váš počítač či notebook s Windows 10. Nechcete-li tedy sedět přímo u televizoru, můžete si svou oblíbenou hru zahrát třeba na zahradě.

Parametry

Typ
PřenosnostStacionární
RetroNe
Vlastnosti
Wi-FiAno
BluetoothNe
Blu-rayAno
Vybavení
Pohybový senzorNe
Úložiště
Velikost paměti1000 GB
Typ diskuHDD
Možnost externího diskuAno
Rozměry a váha
Šířka34.3 cm
Výška8 cm
Hloubka10 cm
Hmotnost3200 g
Vstupy a výstupy
HDMI outAno
LAN (Ethernet)Ano
Výrobce
VýrobceMicrosoft
Datum uvedení na trh